Najnowsze treści autorstwa dno21

  1. dno21

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    @BulwaZaglady jak tam nastrój przed 150ś widzę że chyba do emerytury będziesz klikał te plemiona :D
  2. dno21

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ja przeczytałem 20 stron, zdążyłem wypić dwie herbaty i jedną kawę, zjeść śniadanie i nic ciekawego się nie dowiedziałem. Ogólna napina, wyzwiska, boty darmy i skakanie sobie do gardeł :D nie polecam czytać tylko od razu przeskoczyć do 97 strony bo pewnie od południa znowu się zacznie i tak do...
  3. dno21

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    5 Szczęśliwego Nowego Roku
  4. dno21

    13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 28 2. 1 czerwca 2003 3. Wersja 8.8 23 październik 2012r - Świat Arkadia wystartował - 2013-01-11
  5. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    Jesteśmy :P ale nie gram tam, w sumie już dawno temu. Wbiłem po pp i tyle
  6. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    Chciałbym tylko dodać że nie ma opcji zebrania więcej niż 7 czempionów w ciągu 24h.. więc wykonanie zadania na 8 czempionów na świecie bez funkcji premium jest NIEOSIĄGALNE. Pozdrawiam.
  7. dno21

    Oblężenie zamku powraca - komentarze

    Dziwne, jest dostępne ale nieaktywne.. Sprzeczne wiadomości.. to tak samo jak dziś oglądałem pewien filmik na yt pt. "Na Drogach" https://youtu.be/eT3nu0nxneE?t=1m cytuję.. ""te drzwi są sprawne, tylko...... sie nie otwierają" https://youtu.be/eT3nu0nxneE?t=1m36s
  8. dno21

    Oblężenie zamku powraca - komentarze

    Nowe wydarzenie jest już dostępne! Atakuj zamek, wysyłaj najemników i zbieraj medale! Możesz nawet wspomóc swoje plemię! Ogólnie dzień bez wtopy to dzień stracony, bo wydarzenie nie jest jeszcze dostępne na ś91,ś98,ś99. Bynajmniej od 20 minut brak ikonki do wydarzenia :D
  9. dno21

    Wersja 8.39 - komentarze

    Szkoda że aktualizacja nie jest 29 :D Wsio na plus, ale nie używam czatu :) Czas pomyśleć by w placu opcji "Wezwij" dodać możliwość wybrania ilości jednostek jaką mamy wezwać. Ułatwiło by to obstawianie z dalekich wiosek :) i dodać ją także do wiosek ludzi z plemienia to byłby czad z...
  10. dno21

    Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej - komentarze

    Dużo bardziej dopracowane niż w poprzedniej "wersji" Duży + za odmianę :)
  11. dno21

    Wersja 8.34 - komentarze

    * Przygotowania do naszego kolejnego wydarzenia, który będzie bazował na zeszłorocznym "Ocal członków rodziny królewskiej". Jego planowany start to 25 maja, ale dokładne informacje na ten temat opublikujemy w osobnym ogłoszeniu, bliżej terminu startu.
  12. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    4x do surki czyli 40% więcej każdego wydobycia.
  13. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    s91 :)
  14. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    Twoi czempioni: 7 Dostępni/broniący: 0 Szansa obrony: 10% Postęp do kolejnego czempiona 11 / 70 -------------------------------------------------------------- coś chyba kręcisz.. masz taka samą drogę do kolesia co on do Ciebie.. wiec jak on może Cię atakować 6 razy ? a ty tylko go raz ? :)
  15. dno21

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    zanim zasnąłem miałem z każdego godła po 3-4 szt dziś rano wbijam zostało mi jedno godło xD to się uśmiałem :D
Do góry