Najnowsze treści autorstwa Dmk1441

  1. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Już widzę treść tego bana: " Powód twojego bana: prawdopodobnie stworzyłeś najlepszy szablon, używasz swojej wiedzy do grabienia innych, jestem noobem i sam lepszego nie stworzę. Pierwsze wykroczenie 5 dni"
  2. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Zresztą pogodziłem się z tym, że dostałem z dupy bana, ale chcę wiedzieć za co dokładnie, bo przysługuje mi do tego prawo. " Powód twojego bana: Używanie nielegalnych skryptów, rozszerzeń przeglądarki, programów automatyzujących grę." Bo tutaj co mam sobie wybrać z 3 powodów jeden i sam sobie...
  3. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Robiłem 100% ręcznie, robiłem tak samo jak mój kolega, bo się ścigaliśmy o 1000pp, tylko on odpuścił o 14, ja robiłem dalej. Dostałem bana za 39tys ataków, a on za 24tys już nie. Uważasz, że od 14 do 24 nie da rady wbić 15tys ataków? Jeśli osoba sprawdzająca ma dowody to chyba potrafiłaby jasno...
  4. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Normalnie coraz bardziej kocham ten support. Po 3 dniach raczyli odpisać: "Nie chodzi o ilość ale to że wysyłał je Pan za pomocą skryptów/botów." Sytuacja taka sama, ale w życiu realnym policjant: "dostał pan mandat, bo może jechał pan za szybko, a może za wolno" Coraz bardziej uświadamia mnie...
  5. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Na telefonie podobnie działa, tylko podłączam pada od PS4 i działa jak myszka tylko z klawiszami. Każdy klawisz odpowiada za coś innego. Lekka znajomość technologii i człowiek sobie życia ułatwi, ale dla supportu czarna magia i od razu, że nielegalne skrypty itp. Mając 1000lk wysyłając 2 tury...
  6. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Ale dla ludzi supportu 39k jest niewykonalne i do tego banuje ktoś kto nie ma pojęcia o grze i nie raczy odpisać.
  7. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Najlepszy jest support w tym wszystkim. Napisz im wiadomość i czekaj miesiąc aż ktoś odpisze, gracz z 151 dostał bana takiego samego jak ja do dzisiaj nie dostał odpowiedzi, a ban minął. Gawryluk najlepsze jest to, że ja też właśnie na telefonie z aplikacji wysyłałem <3 A dostałem bana za...
  8. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Bodajże Lateralis
  9. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Dlatego czekam od naszego kochanego supportu na odpowiedź za co dokładnie. Bo nic oprócz adlobkca nie mam zainstalowanego na przeglądarce, a mniejsze z tego, że ataki wysyłałem z aplikacji. Z jednej wioski na raz jestem w stanie wysłać prawie 3k ataków (lk, topory). Ktoś zgłosił i support mi...
  10. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    https://prnt.sc/t3r30v, czyli dla Was te ataki co te top 18 wysłało są niemożliwe co wysłania? <sciana>
  11. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    A co to za problem wysyłać ręcznie ataki? Ścigałem się ziomkiem z plemienia. Zacząłem od 1:00 skończyłem o 23:59, cały dzień na to spędziłem. Mając te ilość lk co mam to jest 10 kursów (wszystkie wioski po 10 razy) jak to dla kogoś wielka liczba to niech nie farmi ;) Jedną wioską robiłem po 9k...
  12. Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Witam, Dostałem bana za to, że wysyłałem na AFie ataki na 1 wioskę, żeby zdobyć odznakę. Czekam 3 dzień na odpowiedź supportu, ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens odznaki za ilość ataków jak supportu banuje za to? Nic w regulaminie nie ma, że jest zakaz wysyłania na jedną wioskę ataków.
Do góry