Najnowsze treści autorstwa dezert8

  1. dezert8

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    to nawet ja jeszcze nie dostałem żadnej nagrody choć w Darmie jestem już dosyć długo. Ide w takim razie do TRD albo oddam im wioske pod diode;P
  2. dezert8

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Miało nie być świąt a były. Załosne miśki pewnie wyją tam z rozpaczy tak samo jak pseudodziennikarze tvpis gdy ich odrywali od koryta. Wida ten sam poziom. Szkoda mi was
  3. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    goń się koński zwisie. bez odbioru
  4. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    pajac to cię zrobił
  5. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Chłopczyka to sobie w rodzinie poszukaj. Spłakać to się mogę najwyżej że śmiechu patrząc na takich pajacykow jak ty.
  6. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ułatwie ci szukanie https://pl.twstats.com/pl187/index.php?page=player&mode=conquers&id=6825480&type=gain&pn=-1
  7. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    masy nabierze: N.W.O - 159 czonków psycho- 167 czonków hahha faktycznie tak to jest jak sié masy nabierze. Znalaz sié wielki walczak za pp. Odnośnie zjadania barb to zapraszam do Stat waszego top 1 a później się zastanów co mówisz
  8. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Widzisz jakoś potrafiłem wygrać światy 20 i 94 jednocześnie dobrze się bawiąc ze znajomymi a pp to ja mogę wydać na KP czy MK ale nie na rozbudowe wioski bo szkoda kasy na takie granie. Uczyć hmmmm cóz chyba raczej przez 14 lat nauczyłem się pewnie nawet więcej niż ty
  9. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    na Arkadie to możesz sobie iść ty. Wiesz w tej grze jest coś takiego jak gra dla wspólnej zabawy ze znajomymi. Tak wiem wy tego nie znacie. Widzisz tak się głupio składa że gram w to już wiele lat i jakoś kiedyś nie wydawało się pp i jakos dawało się grać więc twoje teoria że "żeby pograć to...
  10. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    kolego wiem na jakim świecie wystartowałem więc swoje rady to sobie możesz wsadzić w buty tylko widzisz tak się głupio składa że tak jak napisałem to pokazuje że tylko w taki sposób próbujecie coś znaczyć. Pamiętam czasy jak nie było tego całego gówna i o grze decydowały umiejętności a obecnie...
  11. dezert8

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Skoro N.W.O jest tak słabe to ciekawe czemu tacy "panowie świata" muszą korzystać z całej masy kretów. To własnie pokazuje waszą klase że bez kretów i PP bylibyście nikim ale dzięki takim jak wy twórcy dobrze zarabiają. Niektórzy grają dla przyjemności a dla was to jak widać recepta na życie
Do góry