Najnowsze treści autorstwa Jacq

  1. Jacq

    Dyskusja

    Co stwierdziłem jak stwierdziłem i kiedy? Owszem uważam że jak Ekipa X wydająca setki tysięcy pp pokona Ekipę Y która wydaje dużo dużo mniej, to nie jest powód do chełpienia się. Ale nigdzie i nigdy nie powiedziałem że Obóz jest słaby albo że ich gracze nie potrafią grać ;) Czas zweryfikuje...
  2. Jacq

    P o t ę ż n a Analiza

    Oro vs Obóz cały s199 czeka :P
  3. Jacq

    P o t ę ż n a Analiza

    O kogo chodzi? Bo chyba nie o mnie
  4. Jacq

    Dyskusja

    Dokładnie tak jest
  5. Jacq

    Dyskusja

    XD
  6. Jacq

    Dyskusja

    Ale co ci do tego że się "zamykamy" . Jak nie płaczecie o człony to o dyplomacje a robocie dokładnie ten sam szajz xd
  7. Jacq

    Dyskusja

    Przeskakiwanie na front, przesyłki na wzajem deffa i ty masz czelność gadać o ponie? W Analizie wyśmiewałeś PSS że skoro mają jakiś sojusz z kimś to na stówe są w koalicji a tutaj gadasz głupoty i strzelasz farmazonami xd Nazywaj to jak chcesz ale to nie jest pon.
  8. Jacq

    Dyskusja

    Łącznie to macie tych członów tyle samo jak nie więcej niż my xd Zawsze mnie to bawi jak wszyscy beczą o te masówki a potem robią taką samą i udają że wszystko jest git xd
  9. Jacq

    Dyskusja

    Kącik wzajemnej adoracji to macie całkiem spory ;)
  10. Jacq

    P o t ę ż n a Analiza

    Ale co to za różnica? To tak jakbyś miał szajkę i notorycznie okradał ludzi, ale w sądzie bronił się że ukradłeś 100zł mniej niż inni, to ty jesteś niewinny xd Kiedyś jak się miało więcej niż 1 człon to już była masówka, teraz jak możesz zauważyć czasy się zmieniły i coraz więcej ekip gra na...
  11. Jacq

    P o t ę ż n a Analiza

    I to jest śmieszne bo wyśmiewasz masówki sam mając 3 człony xd Oficjalne 3 człony, ile tego jest pod przykrywką nie wie nikt :P
  12. Jacq

    Dyskusja

    To też się znajdzie, czym chata bogata
  13. Jacq

    Nieczytelne mapki

    A macie piwne czwartki? Bo my mamy i sobie chwalimy
  14. Jacq

    P o t ę ż n a Analiza

    Czyli w zasadzie wszystko co gadał Varendial na poprzedniej analizie się nie spełniło bo to chyba najbardziej dyplo gra na ten moment on xd Ciekawi mnie czy gdyby PSS przegrało z Oro, Oro chciałoby się bić z Obozem czy podaliby sobie rączki i rozpisywali blachy xd Znajac plemiona 2024 to...
  15. Jacq

    Dyskusja

    (Zdjęcie Niebieskiego Barbarzyńcy zrobione dzisiaj przez naszego fotografa podczas kolejnego przeskoku do BK)
Do góry