Najnowsze treści autorstwa Dejvvvvv

  1. Dyskusja

    dziwne bo jak z nami grales to CI to nie przeszkadzalo :D
  2. item dla kupcow

    przydałby się item który zwieksza ilosc surowcow ktore kupcy moga transportowac, do bicia monet idealny gdy ma sie duzo rozrzuconych wiosek, ewentualnie przyspieszenie czasu drogi na 24 czy 48h , co myslicie? edit ewentualnie flaga
  3. Dyskusja

    ktos z aka chetny powalczyc? :D np 3na3 , ktos kto nie ma zasiegu :D
  4. Dyskusja

  5. Dyskusja

    proponuje isc grac na zwykly swiat , bo gracze niby doswiadczeni a ja wczoraj juz patrzylem kiedy limity znosza.. zacznijcie wreszcie grac albo defa dosylac bo mam jeszcze pare offow z poczatku gry a co akcje wszystkie lataja , albo przepuszczacie albo z limitu wypadujecie cmon!!
  6. Dyskusja

    poprostu przyjmijcie to na klate xD kolejna akcja bedzie o wiele gorsza :D
  7. [Pasek] Dysponent surowcowy

    cos w tym jest ziomek, ale wtedy grasz na jednym swiecie a ludzi coraz mniej,ogarnij 3 konta po 5 tys wiosek jak mk jesrt od 5 wiosek to tamte od 2 swiatow z duza iloscia wiosek
  8. [Pasek] Dysponent surowcowy

    Bardziej mi chodziło by tribal wprowadził skrypty jak np shinko to kuma za pp jak np wykupuje sie af. Dysponent surowcowy działa ale nie do końca tak jakbym chciał, dwa za dużo klikania a przy paruset wioskach opracowanie planu trwa dość długo teraz czekałem minimum ponad 15 minut (aż...
  9. [Pasek] Dysponent surowcowy

    nie rozumiem dlaczego nie napisza konkretnych skryptow tak jak te nielegalne chocby za dodatkowa oplata ale zeby dzialaly jak nalezy
  10. Dyskusja

Do góry