Najnowsze treści autorstwa DefinitelyRlyTheD0orek

  1. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Fajne to WHL, nie trzeba pilnować diód w dzień akcji, a u was co? Nadal rafals klei na msy? nawet mi was nie szkoda.
  2. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Leszcz Kartograf @Leszcz Kartograf To co jutro straci CSA wy odrabiacie ok? Bo jest przepowiednia na -30 u @Scyzoryk x MikołajSm
  3. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Tyle to nie ale pewnie pulchnego ma w swoim arsenale. Jeszcze tylko 50 karet z diód w środku nas i mogą iść na majówkę. @whl jak coś macie funkcje wysłania karety w placu Polecam, nie będziecie robić z siebie gorszych niż jesteście.
  4. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @NeXi jak już dajesz małpą bota to przynajmniej niech msy zmieniają co atak ok?
  5. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To ty jeszcze grasz?
  6. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra @Kampaj3 x TomPrime to jak tutaj taka łatwa blaszka, a do tego Nexiego i Łazana dałeś do rozbiórki to come full time 193.
  7. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Przecież twój sąsiad na diodach powiedział, że u was nie ma rozbiórek, sami aktywni i robiący 101 procent aktywności. Chyba nie chcesz powiedzieć, że kłamałby i oszukiwał pod swoją wybujałą narracje?
  8. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Akurat wróci silniejszy i większy, że tak powiem, nie bój się xD
  9. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dam znać
  10. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak na zlot CSA przyślesz koszulkę z Logo LSW
  11. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Wyciągać graczy xD Aż tak upo nie możesz być, im bardziej jesteś punktowany za swoją głupotę tym większe odklejki łapiesz. Jeszcze pisze takie głupoty jakiś szeregowy, który jedyne do czego się nadaje to właśnie do pisania takich głupot na fo, a z grą ma tyle wspólnego co kombajn z przepychaniem...
  12. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dzień po akcji sprawdził pewnie ile offów nie wyszło na akcje, a potem zalogował ma 200.
  13. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Grzeczniej bo nie tylko @Keymil LoveOrHate Cie wrzuci do rozbiorki. Zaprzeczyłeś sobie każdym zdaniem, które napisałeś, a jakby tego było mało sam siebie wypunktowałeś. Ciebie czasami tam nie prostują w tym waszym whl? Czy oni też udają, że nie widzą twojej hipokryzki, która tutaj wylewasz...
  14. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ale ty farmazonie, usłyszałeś coś od osób trzecich i dopisałeś sobie do tego historie xD Nigdzie nie pisałem, że nie dostał albo, że nic się nie stało, napisałem, że dostał to dostał. Tym bardziej nie prosiłem Kmica o odbanowanie, zapytałem zarówno JA jak i 100 osób na discordzie Trible Wars...
  15. DefinitelyRlyTheD0orek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Na tobie to chyba ciągle pokazuje i to nie konfa a Drwale z Leszczami jak przegrywasz dostając po 1 offie na wioskę^^ Nie no, chłopie xD Jak wy te 10 wiosek pewnie oddacie na dniach w nocy, a napinasz się jakbyście front przepchali, jeszcze oceniłeś was sukces przed naszą akcją xD No dobra...
Do góry