Najnowsze treści autorstwa Deejjay Monster

1. Deejjay Monster

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

na s135 tez mial swoje plemie na obrzezach ,gdzie podczas każdej naszej akcji tam polowa sin skakała...ale do dzisiaj się wypiera,że gra solo xdddddd
  2. Deejjay Monster

wy nas ? przecież was zamknęliśmy zanim się o tym zorientowałeś piesku smutka
  3. Deejjay Monster

zacznijmy od tego,że to byli jego gracze :) wystarczyło sprawdzić tw statsy i 90% miało z nim powiązanie czy tam grę w jego plemieniu na innym świecie ja tu nie dowodzę :) i nie chce nawet. oj to będzie długi świat a darmy dostawał każdy :) nawet ludzie co do smutka poszli xd
  4. Deejjay Monster

miał na 135 mocnego wroga czyli moje PPP ale spękał i zaczął kraść nam graczy podczas każdej naszej akcji.jest to zwykły zadumany w sobie typ co żyje we własnym świecie.jak bym chciał to sporo mam do napisania o jego lamerskich zagrywkach.lepiej smutek powiedz jak się kończyły wasze akcje na...
  5. Deejjay Monster

Kartografia

mapa już dość nie aktualna :D
  6. Deejjay Monster

nie usunęli zapraszania graczy bo to za dużo zabawy w kodzie :D zresztą chyba każdy widział opcje zaproś graczy ? więc po kiego drążycie temat ? jak cały czas była ta opcja na pierwszej stronie po zalogowaniu ?
  7. Deejjay Monster

Misie witają :D
  8. Deejjay Monster

Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

brawo sherlocku
  9. Deejjay Monster

bingo chłopie
  10. Deejjay Monster

zgadnijcie kto wraca ?
  11. Deejjay Monster

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

Wstyd i hańba z tymi zastami
  12. Deejjay Monster

Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Powinien być itemek do przenosin
  13. Deejjay Monster

Bulwiaczku kochany nawet dałem Tobie lajka ;)
  14. Deejjay Monster

to prosze o rozreklamowaie serwera ;) myślisz,ze" stary" gracz codzień patrzy czy rusza świat jak za ich czasów ? Nie oszukujmy się ale bez reklam na yt ta gra nie osiągnie tego co kiedyś