Najnowsze treści autorstwa dawid960626

  1. dawid960626

    Arkadia 10

    A może wcześniej?<beczy> nudno po zakończeniu arkadii 8
  2. dawid960626

    event kapelusze

    Proszę o odpowiedź jak zniszczyć kapelusz (nie wiem jaki) jak mam od dostania go pusty ekran nic nie można otworzyć , nic sprawdzić zero gry:( jakimś cudem udało się wszystkie po omacku zniszczyć , ale event do bani:(
  3. dawid960626

    Ustawienia świata Arkadia 6

    Dziękuje za odpowiedzi i ..czekamy na A 6 niecierpliwie.
  4. dawid960626

    Ustawienia świata Arkadia 6

    W pełni popieram moich przedmówców, Arkadia 6 powinna nie mieć kościoła. Owszem kiedyś było takie założenie, że na arkadie wbijają gracze słabi by się uczyć. Te czasy dawno minęły a dlaczego?, bo nowe światy są coraz mniej atrakcyjne dla starych graczy. Coraz nowe wprowadzane "udziwnienia" i...
  5. dawid960626

    Nowy wygląd strony głównej - komentarze

    Masakra my prosimy support o świat w starym stylu bez udziwnień ;/a w zamian stale dostajemy obrazeczki, kolorowanki dobre dla przedszkolaków. Dla kogo ta gra? chyba zapominacie kto kupuje pp starzy gracze czy przedszkolaki.Niedługo może jeszcze zmienicie nazwę gry:( Czy kiedykolwiek macie...
  6. dawid960626

    Wersja 8.26 - komentarze

    - W przypadku braku dostatecznej liczby surowców do wydania polecenia budowy lub rekrutacji, brakujące pozycje będą pokazane na czerwono, by łatwiej było zobaczyć, który z surowców spowalnia rozwój.-- to masakra razi strasznie zaciemnia całość dla mnie to utrudnienie bo przy tej czerwieni nie da...
  7. dawid960626

    Wersja 8.25 - komentarze

    co dziś jest z 84? taka długa aktualizacja? przeszło pół godziny nie można wejść na świat:(
  8. dawid960626

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    dziwne opublikowano konkurs poetycki ciekawe dlaczego jest tylko 1/3 mojej pracy, no komp mi mulił za to kilka razy wysłane i mimo to nie ma? no niestety temat zamknięty nawet nic dowiedzieć się jak to się stało i dyskwalifikacja:( ósmych urodzin nie doczekam koniec przerwa na lata.
  9. dawid960626

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    kolejnych 7 latek:) jako prezent zróbcie dla nas starszych graczy świat w starym stylu (44,45 świat) bez udziwnień , flag, odkryć które są nieuczciwie zdobywane, chcemy normalnego świata nie na chwilę ale by pograć. Może 80 okrągła liczba?;) starych graczy w starym stylu przyciągnie znowu do...
  10. dawid960626

    Urodziny 2013 - Konkurs poetycki

    Byli sobie dwaj chłopacy, widać mieli mało pracy, lecz na kompie grać lubili więc plemiona wymyślili. Powstał pomysł pierwszej wioski, im wydawał się już boski. Jak wrzucili go do sieci, oszalały za nim dzieci. Na plemiona się logują, swoje wioski już budują. Ratusz, spichlerz już powstaje ile...
Do góry