Najnowsze treści autorstwa -Dark Harvest

  1. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    586
  2. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    176 co tam leszcze? Tutaj Dawid znany jako Kolorado, Miras11 :) Dawno mnie tutaj nie było bo tatuś mnie męczył że da długo na fo przebywam i przy tym bardzo dużo pije wódki.
  3. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    101 Ale w nocy z mirasem i Koloradem się zabawilismy ,przekładaniec był 5 razy . Miras niestety musiał iść do roboty na dachu żeby zarobić na żel i alkohol .Ale wieczorem za to go przymaszcze w kakalca
  4. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    71
  5. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    61 Ale tutaj spokój bez Mirasa kondolasa wrzodasa. Wystarczyło go zbanował i nie ma więcej chamstwa na forum :)
  6. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    27 buty to Ty mi lizesz zjebie tępy. I piszesz to co ja do cb wykolejony geju,synu kurwy z kurwy. Aaaa i coś masz na brodzie .... to sperma ojca po lodzie. Wypij setkę pijana suko i wypierdalaj zamiatac tępaku
  7. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    25 zniszczył to ci stary gwint analny zjebie . Nie mam żadnych innych kont synu kurwy . Szkoda że twoja stara nie naciągnęła gumy temu pijakowi który cię zrobił, oszczędziła by światu takiego pedala który nic nie umie robić oprócz przekładańca
  8. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    23 moze i tak ,ale z Ciebie pedaluch alkoholik:) Przekładaniec zniszczył ci łeb ♤
  9. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    259 miras, znów ze starym byliście w nocy na ruchaniu kóz .Jak was tym razem gospodarz złapie to mówił że obcina wam fiuty siekierą i zrobi wam głęboką penetracje analną także lepiej uważajcie. Mnie się czepiają bo jestem twoim bratem ale ja z wami kozy żadnej nie ruchałem!
  10. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    244
  11. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    242
  12. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    184
  13. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    182
  14. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    178 łoooo kura ze aż tak ...... Nie dość że pedały to jeszcze kozojebcy :(
  15. -Dark Harvest

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    168 hahahaha miras zjebas gejas
Do góry