Najnowsze treści autorstwa d33L

  1. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemano, Z tej strony Luka Dobry Chłopak. Czy jest tu jakiś sędzia-moderator, który może zaserwować temu panu czerwoną kartkę z FO, jak niedawno mojemu dobremu przyjacielowi z drużyny Bellinghamowi, w końcówce meczu z Valencią? W imieniu całej ludzkości z góry dziękuję, ¡Felices Pascuas!
  2. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemanko, z tej strony Luka Dobry Chłopak! Z okazji Świąt chciałbym życzyć Wam, żeby wszystko w Waszym życiu układało się tak wspaniale, jak moja stopa przy podaniach z fałszyka, zewniaczkiem:
  3. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemanko, z tej strony Luka Dobry Chłopak Melduję, że mimo braku naszego ulubionego odklejeńca, oponenci nadal podtrzymują swoją dwubiegunowość:
  4. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Hej homoron, nie znam cię, ale ciekawi mnie dlaczego 100% społeczności plemion cię nie szanuje - możesz wyjaśnić dla widza?
  5. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ja byłem radnym od dobrej nowiny w członie południowo-zachodnim, ale tym ciut bardziej zachodnim niż południowym, bo tam w tym obok to już był inny radny.
  6. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

  7. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Siemano, z tej strony Luka Dobry Chłopak Jaca, widzę psycha odbudowana po 193, więc możemy zacząć drugą rundę? Dla tych, których ominęła ta niewątpliwa przyjemność, wkleję ostatni rozdział powieści z forum ś193 pt. "Jaca - życie alkoholika na forum plemion": Ciekawe, jak potoczą się...
  8. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

  9. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

  10. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

  11. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

  12. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

  13. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemano, z tej strony Luka Dobry Chłopak, skazany za niewinność przez zawistnych ludzi na 7 dni. Widzę, że na forum wieje nudą - to prawdopodobnie nasz sycylijski mafiozo @AQUILA dostał zadanie do wykonania od samego Capo i nie ma czasu ścigać smutnych ludzi z internetu, a szkoda, bo content...
  14. d33L

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jacuś, bo znowu zabłądziłeś. Musisz zapamiętać: przejebałeś rentę swoją i żony na ppki na ś193, a nie na ś191. No już, chodź, chodź
  15. d33L

    Najlepszy gracz świata 193

    Siema, Z tej strony Luka, w dzisiejszym poradniku pokażę wam jak podać piłę prostopadłą za linię obrony
Do góry