Najnowsze treści autorstwa Dżobi

  1. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Co tam? Mam słaby zasięg. Nie wiem, gdzie jestem, ale jest dobrze. Chłopaki mają dobre regionalne piwo
  2. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    co chcesz wyjaśniać? Mówiłem, że k46 to sprawa wyjaśniona i tak przecież się stało
  3. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Cieszę się, że się podobało. Przyjemność po mojej stronie, że mogłem podarować trochę uśmiechu
  4. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Po co się tak ograniczać? Offy leciały 100h
  5. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Football Manager
  6. Dżobi

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Ja bym widział coś w stylu: świat 3 miesiące morale minimum 50 4 miesiące minimum 65 5 miesięcy minimum 80 6 miesięcy wyłączane morale
  7. Dżobi

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    8 miesięcy na zniesienie morali, to mimo wszystko dalej trochę późny etap świata. Śmiało by można było zrobić jakieś progresywne progi z podnoszeniem minimalnych wartości morali co miesiąc, aż do osiągnięcia etapu wartości minimalnej na 100
  8. Dżobi

    Art. 286

    Jakiś ziemniak przyszedł na świat giełdowy, wydał na konto 6k pln i został zjedzony po trzech tygodniach. Płaku płaku, bo ten, co go zjadł miał ostatnio jakiegoś bana za multi i w jego mniemaniu dzięki przewadze zdobytej przez multi go pokonał i teraz straszy pozwem/domaga się zwrotu kasy
  9. Dżobi

    Art. 286

    Wystarczy, że będziesz stosował się do warunków ugody, a obiecuje Ci, że Twoja siostra wróci do Was cała i zdrowa
  10. Dżobi

    Art. 286

    San zwrot PP za poległe wojsko podczas gdy została nieuczciwie przejęta startówka, byłoby zaledwie małym krokiem ku naprawieniu wyrządzonych szkód. A co z kosztami poniesionymi na rozbudowę budynków? Na limit szlachty? Dodatkowo nasz gracz przez zaistniałą sytuację podupadł na zdrowiu...
  11. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A Ty z tych co pochwala oszukiwanie i zdobywanie przewagi nieczystymi zagrywkami?
  12. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie martw się. Zaczną rekrutować drugą ćwiartkę
  13. Dżobi

    Dyskusja przed startem S200

    na s197 gramy, jak masz ochotę, to odezwij się tam do mnie. Aczkolwiek to już nie są Marzyciele
  14. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Rozumiem, o co Ci chodzi, tylko się z tego śmieje, bo to nie ma nic związanego z ustawieniem o wolnym przesyle. Równie dobrze, można te surki oddać dając się farmić. To też obejście ustawień świata? xD Swoją drogą jak na s187 dostawaliście w plemieniu z mojego i Tumidaja konta takie paczki...
  15. Dżobi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Według logiki Duala (z przesyłaniem surowców) skoro to są światy bez giełdy PP, to nie można na takich światach używać PP i odpalać KP oraz MK, bo to robienie sobie przewagi nad tymi, co tego KP i Mk nie odpalają. To obchodzenie ustawień świata!
Do góry