Najnowsze treści autorstwa Czyngis-chan 1

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Mojego?? Weź nie gadaj głupot chociaż. Faktów nie da się oszukać. Tutaj byłeś jak na 130. Nic nie potrafiles zrobić i zpierniczyles w świat TIBI i goblinow i myślę że to dla Ciebie idealne miejsce. Tam możesz EXP cisnąć do woli... + Masz jeszcze dobre efekty po lisciu konwalli:)xd
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Bonzo przygoda się dopiero zaczyna. Cóż Cierpliwość to podstawa.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Orgazm dostałeś czy jak??? Widzę że dopóki jest przewaga to Jesteś kocur. Ale jak już są straty to nogi za pas i spierniczasz czym prędzej... Bonzo jak nie tu to i tak się jeszcze spotkamy. I już wtedy nie będzie zmiłuj się...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Odpoczywamy przed Starciem z koreańcem :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Piękna wypowiedz,lecz fakty mi się troszkę nie zgadzają... 1.Pon z DKP był po to żeby zająć w spokoju obrzeża(Mcchamer może potwierdzić). Do tego doszły doszły mnie słuchy że AWW ma jakieś Pony/Sojusze na obrzeżach,patrzę na plemię i zgadza się 0 przejęć. W tym samym czasie powstała wielka...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Masa to wasza specjalność:)xd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Teraz może dostaną, a może i nie. To że china to debil to wiedziałem. Coz drobne wypadki się zdarzają:)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Tym razem to raczej bonzo:)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Pociągneli:) 1akcja i straszaków 3 kont nie ma:) gdyby nie lunatyk to byśmy jch w 3-4 miesiące skasowali:)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

China gubi się w manipulacji:)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Coś innego:)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Błą Lepiej ,,Najlepszy Zastępca,,:)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Ja chcę przetestować:):)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Masz rację było chyba 300-400 wiosek straty i dobrze o tym doskonale wiedziałem. że dopóki nie przerzucę wszyskich na swoje miejsca straty będą. No nic dotrwaliście do Końca,pomimo że koalicja północna była większa. Pozostaje mi Życzyć powodzenia na dalszej drodze,na innych światach. Skoro ten...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Mi wpadło z 10 :) Więc nie wiem jakim cudem piszesz o 1 :) Wez komputer zrecetuj...