Najnowsze treści autorstwa Czyngis-chan 1

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

A i Adamos masz rację trzeba było uciekać od tej tłustej padliny która wyczulem 12 min przed . spociles siadlo talk że na Calej dzielnicy walilo i aż sandały przededly. Nastepnym razem użyj jakiś środków albo po prostu mydła.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

I co zbierasz je czy jak?? Bo nie wiem po co się wpierniczas jak temat Cię nie dotyczy...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Poziom mam dla normalnych ludzi. Do broch nigdy nie miałem. Jak ktoś Ci najpierw lize dupe A później zgrywaa frajera tak jak Adamos ta tłusta brocha. To cisnienie odrazu podskakuje.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Biedaku mówiłem Ci i to powtórzę pensja liczenia aut jest większa od Twojej i twojej ferajny. Kuzwa 40 latek chory na umysł,współczuję Twojej żonie że ma męża debila. Ty to nie jesteś cegła,tylko najgorszy gatunek z tego rodzaju czyli pustak. Idź tam swoje stado pustaków ogarniac bo w lizaniu...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Na 161 je znajdę spokojnie jeszcze troszkę..
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Co ty możesz wiedzieć o mojej pracy farmazonie że gadasz jakieś głupoty??? Jakiś debil Ci coś opowiedział A Ty lyknoles to jak młody pelikan... Mówisz że Cię nie interesuje ,a wypisujesz głupoty... To tylko gra,a Ty wbijasz na real . Więc serio Walnij się w pusty cerep...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Chcesz na moi prywatny parking pod latarnie wpaść??? Stary to muszę Ci odpowiednią prowizję policzyć.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Bociek klaunie idź do zoo i bierz tam od tylu te twoje szympansy... I kulturka troszkę bo Ci się grzalka przepala powoli.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Bociek Ty i ta twoja tabelka z dupy... Przecież Ty jesteś mistrz patelni złota wara.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Dawać zasty w nocy z chęcią posiedzę:) Bociarzowi ubijać grube to czysta przyjemność:) Bociek chyba czas znowu odlecieć do ciepłych krajów, bo u nas mróz:)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

20 mln w 2 tyg:) Chyba coś w deklu Ci się przestawilo. Bo jak grałem to czekaj ani 1 wioski nie było straconej. Także panowie potrenjcie te wersję i updata zróbcie. Bo gadanie głupot to widzę jedyna rzecz jaką macie opsnowana...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

To gdzieś koło 200 świata:) Mam nadzieję że przez ten czas skila troszkę nabijecie:)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Cóż z zasta też można przejmować:) Liczy się efekt końcowy...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Hyper to hyper. Dla mnie zmielenie was to deser. Ale tak jak mówię bym musiał z emerytury wrócić,a trylogia jest bez sensu:) Jedynie Csa to przeciwnik do którego pochodzę z dystansem bo kiedyś coś tam grali...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Cóż czy latwy nie jest CSA które potrafi coś. Jedynie peaky/PS to łatwe wyrywanie chwastów...