Najnowsze treści autorstwa czerniol elo 3 2 0

1. czerniol elo 3 2 0

STATYSTYKI ŚWIATA 178 by Wretched Egg

Ty nie wiem czy ogarniasz nie gram z psami XD. Ale kolega @BulwaZaglady mi dal kiedyś tutorial jak skasować kilka członów wroga to może, któreś z plemion skasuję na dniach, chyba, że mnie uprzedzą sami.
  2. czerniol elo 3 2 0

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

UUU 3 2 1 Astrologowie zapowiadają tydzien zwiekszonego HUKU TRzasku DUP. CIPTON DO NOGI ARKADIA WZYWA.
  3. czerniol elo 3 2 0

STATYSTYKI ŚWIATA 178 by Wretched Egg

Wszyscy tak ładnie rosną tylko padawany liptonka jakoś topnieją w oczach XD.
  4. czerniol elo 3 2 0

Liptonek przestań farmazonić po fuzji tam zbierałeś ekipę do kosy i się o tym dowiedzialy pewniaczki i dostałeś lotkę.
  5. czerniol elo 3 2 0

Tak to się do starych odzywaj jak się zapytasz o ojcostwo czy listonosz czasem nie pomógł Ci w zrespieniu się. Skąd on wziął tyle śniegu, żeby wysrać na świat takiego niedorozwoja to ja nie wiem. I nie nie muszę nic ci udowadniać, miałem nie przyjemność grania w plemionach które postanowiłeś...
  6. czerniol elo 3 2 0

Czy tylko dla mnie ciptonek wypowiadający się na temat kos brzmi jak największy hipokryta świata? Bo niezła beka typ co kosowal własne plemiona nawet jako założyciel wmawia drugiemu, że jest kosiarz Xdd. Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu bo tryby zaczynają się łamać.
  7. czerniol elo 3 2 0

Hehe wiecie co jest zabawne 2 dni ponad inby jakie to tryby są mocne a nagle się okazuję 3ciego dnia, że tryby pękają w tej karuzeli śmiechu.
  8. czerniol elo 3 2 0

Wywołany do tablicy się poczułem, właśnie @KopieKartofleNaKsiężycu dodaj mnie do tej ELITArnej grupy meskowej od tego czytania tu farmazonu z 20 ostatnich czuje stron(na więcej mi szkoda było czasu)czuje przypływ mocy XD.
  9. czerniol elo 3 2 0

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Napisał typ z Go, ktore wyciagajac polowe Gramow meczylo sie dwa miesiace z frontem xD. To chyba czas zaczac od nowa z nawijka plemie mem 30vs70 XD.
  10. czerniol elo 3 2 0

Co tu za dymy? Czlowiek ledwo wrócił z taktycznego, spontanicznego, zimowego zbioru truskawek a tu już wielkie puczany Mavelinianiu cisna GOfniksy* Yy ci to się chyba pocisneli praktycznie sami z dohtorem dalnzelem na czele. A tu wjeżdża jakis Gejmczendzer z hejtem pxjutro(jak to nie wykwintny...
  11. czerniol elo 3 2 0

Co to za nie honorowy wjazd? Przecież ostatnio wybili im całego mobila na 20kk ro, wiec nastepne wjazdy powinny być dopiero za tydzień.
  12. czerniol elo 3 2 0

To mocno dyskusyjne to ze pukacze dzisiaj tak średnio z nimi jadą to potężne 20 osobowe gram już 4-1 ma i walki trwaja. Calkiem śmiesznie jak na lokalny wypad 3 osob xd.
  13. czerniol elo 3 2 0

Teraz stawiam, że tak z minus 10 dla go na tej akcji będzie.
  14. czerniol elo 3 2 0

Basta. Dzisiaj forumowe koalicje 70 vs 30 Jutro 99.99999% vs reszta. Oswiadczam, ze wszechpotezne Gram, poza Sojkiem(zeby sepic defa z supportu) z puk, nie ma, zadnej innej dyplomacji oprocz czerwieni w okolo. Prosze nas nie dodawac do smiesznych kolicji. A wszelkie oferty dyplomatyczne do mnie...
  15. czerniol elo 3 2 0

Ej dobra nie moge tak szmieszkowac bo jeszcze mavelin napisz wniosek do supportu o anulacje tych czarodziejów w naszych wioskach i mnie poskłada jakies Go. To juz chyba z Ciuluskiem wolal bym przegrać XDDD.
Do góry