Najnowsze treści autorstwa Czarna Szmata

  1. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kasacja to akurat wyjątek, bo kasacja to kasacja, ale zarazem najmądrzejsze co można zrobić bardzo często. Poza tym pełna zgoda.
  2. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dokładnie, a reakcja to reakcja.
  3. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież nie mam do nikogo, sam gram w jednej z tych aspirujących ekip i obserwuje z zażenowaniem jak się ścigamy w tej idiotycznej konkurencji grzybobrania - nie wiem po co komu w ekipach po 200 graczy, ponoć świetnych przez lata pokazujących swe skille, spadochroniarze z składów rozpadających...
  4. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale próbować można.
  5. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Potężne szpid dzielnie wytacza nowe szlaki dla reszty plemion - brakuje mi kurde opcji liczenia ile komu udało się wiosek zrekrutować, bo te wojenne statystyki strasznie biednie wyglądają wszędzie i niewiele się w nich dzieje. Przynajmniej jakiś element obserwowania tej prawdziwej sfery...
  6. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no, ale po co do razu karać niewinnych graniem znowu tego paździerzu xd
  7. Czarna Szmata

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    jeny, aż musiałem sprawdzić czy na prawdziwe FO wszedłem, a nie jakąś alternatywę uroczą xd
  8. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przed startem 200 było widać ilu FOrumowiczów tęskniło za Tobą - głównie tych kreujących się na wielce oburzonych na Twoją działalność. Niewielu z nich pewnie przyzna, ale cieplutko na serduszku im się zrobiło widząc, że powróciłeś xd
  9. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Grunt to balans - 'nie ma dnia nóg bez dnia rąk', 'zarówno w defensywie jak i w ofensywie' oraz wiele innych, podobnych, mądrości nie może się mylić.
  10. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Było nick zmienić na "ocean surki", a tak masz coś chciał.
  11. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To katolicy, z kościołem startowali.
  12. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Potwierdzam - dopiero wstępne logowanie, świat jeszcze nie ruszył, a ten już na PW mi wali, że nooby same w koło masówki robią i kiedyś to było, a teraz nie jest. Qorny gra w masówce, ale się nie cieszy xd Nie mam zamiaru tego bronić, bo sam wolałbym grać w mniejszym gronie, ale chyba wszyscy...
  13. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Myślę, że to kwestia uporu całej społeczności, która mimo wysiłków orędownika sprawiedliwości i uczciwości nie pozbyła się z swych szeregów kłamców i obłudników. Z p dał radę, jutro wyjaśnił, bellum pokonał, ale przychodzili kolejni i nawet największy człowiek w końcu powie sobie dość (jak pani...
  14. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Owca znany krętacz - przez takich jak on BS zarzucił swoją działalność misyjną na FO.
Do góry