Najnowsze treści autorstwa cyaaaa2

  1. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    > Graj w plemiona 8 lat > Chcesz hardo blachę za aggro od X czasu, ale co chwilę albo banicja, albo na koniec coś nie pyka, albo musisz się zrobić full def i masz TOP 2 > Dobra na tym świecie, już na pewno zaoram, ostatni ikoniczny, będzie blacha > Witamy to dobre plemię, se pogramy > Okazuje...
  2. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szkoda, że ja się nie zawiodłem po tym co pisałeś o mnie za plecami, a potem na PW w oczy zgrywasz dobrego wujka. Wczoraj wybuchłem, prawda, czy było to złe? Możliwe, każdy popełnia różne błędy pod wpływem emocji. Czy wystarczyło przeprosić? Wątpię, rozmowa ucięła się po wymianie kilku zdań na...
  3. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę, że mnie tu oznaczali kilka razy odnośnie tej sytuacji, przesądził brak mieczy w drugiej wiosce, największy chwast Witam został wyrwany na szczęście, Pietrek tylko ratował plemię, nie mogę go winić.
  4. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siema, coś się działo ciekawego ostatnio?
  5. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tak dalej będzie szło z ADK, to zaraz całe Witam lote za pushing dostanie
  6. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W Witamach na moment psycha siadła po tym jak Stefany sfuzjowaly się z APK zanim jeszcze ochrona początkowa zeszła chowając jaja pod brodą. Wszyscy byli załamani, promień nadzieji na potencjalne zwycięstwo juz wygasał w naszych oczach, lecz rada stając na wysokości zadania przeprowadziła mowę...
  7. cyaaaa2

    Dyskusja świata 188

    Co lub kogo ja ci skosowałem, co to za farmazony? Nigdy w życiu nie przeszedłem do wroga. Kim ty w ogóle jesteś typie? Jak ja nawet cię nie znam.
  8. cyaaaa2

    Dyskusja świata 188

    Cofnij sobie z 2 strony wstecz, będziesz wiedział XD
  9. cyaaaa2

    Dyskusja świata 188

    1. Ile to już grałaś w plemiona. - na poważnie Ok. 4 lata 2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 10 podopiecznych mam 3. Jakich masz dobrych graczy. - Najlepszych, każdy włącza autopilota jak licznik ataków przekracza 3 cyfry 4. Chwalenie się...
  10. cyaaaa2

    Dzień Dobry Misiaki

  11. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Te FO jest bardziej aktywne po zakończeniu walki niż w trakcie
  12. cyaaaa2

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie wiem o co chodzi, ale gdzieś padło, że jestem dobry wiec przyklepuje
  13. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Prawa strona jak się bawicie? Bo na lewej urodzaj defa widzę. I nie, nie jest to wioska odbijająca, bo nie ma w niej nawet 1 grubego. Taka sobie casual frontóweczka kolegi. Nawet 5 zagród na 50 linie się znalazło jak trzeba. Konto w ogóle nie bite, same fejki. Nie zdążyły mi w bedboja 2...
  14. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No co no, a kto tego defa weźmie, ja pod 70 krzyży?
  15. cyaaaa2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Co za różnica, mogę im nawet komendy od nas wrzucić na akcję, już jest po świecie.
Do góry