Najnowsze treści autorstwa Crooky

1. Crooky

Dyskusja o sytuacji na św. 165

bo ile można, pisanie po graczach, że ich zostawią jak oddadzą jakieś tam wioski to jest po prostu żenada xD potem taki przyjdzie na FO i się spuszcza bo podbił jakąś rozbiórkę xD albo przekabacił XXX osób żeby oddału mu XXX wiosek xD Wywalanie wojsk xD szkoda gadać po prostu, zapraszam...
  2. Crooky

no ale po co to?xD przecież to nawet śmieszne człowieku nie jest, poziom żenady to osiąga taki level, że to już tylko "xD" zostaje <rotfl> spokojnie, zrozumiałem o co chodzi, niemniej jednak, to chyba tylko jakieś 10latki spocone przed kompami siedzą i się śmieją bo ja nikogo innego nie widzę...
  3. Crooky

no to Ci napisałem, że nawet trolling ma gdzieś jakiś umiar, jak jesteś tak głupi, żeby pisać takie wysrywy, to licz się z odpowiednią reakcją :)
  4. Crooky

No i to jest kultura, nie ma problemu :cool:
  5. Crooky

żadnego zapro nie dostałem, sorrka misiek <3
  6. Crooky

no ja właśnie nie wiem, w sumie te dowody takie potężne, że autor mógłby wziąć jakiś rozbieg i strzelić barana głową w ścianę xD jeszcze, żeby tu jakiś poziom był, ale takie dno to już przesada, nawet dla takich zaprawionych Fontowców jak oni xD
  7. Crooky

aż musiałem odpowiedzieć xD jeszcze ten filmik był całkiem śmieszny, ale te wysrywy teraz, to już nawet nie jest trolling taka żenada xD no ale klikaj tam twardo na FOncie, jak w grze Wam nie idzie :) PS. dzięki za blaszkę miśki :cool: zapraszam ponownie!
  8. Crooky

wybaczone :cool:
  9. Crooky

a ty co taki burak ?
  10. Crooky

nie umiem w szkolenia ;p
  11. Crooky

Dobra, FO, to nie jest miejsce dla mnie, konkluzja jest i tak jedna: słabe zagranie :)
  12. Crooky

niezła beka xDD wchodzę na zasta, we wszystkich wioskach burzenie kościołów i murów a Ty mi typie będziesz gadał, że masz jakieś urojone dowody, jakoby miało być inaczej :oops::oops: szkoda, że razem ze mną na streamie widziało to 20 innych osób. Więc coś tam kiepsko Wam idą te ściemy...
  13. Crooky

ale za te tibijkę to Cię mordo szanuję xD