Najnowsze treści autorstwa CRMUP97

1. CRMUP97

Bitwa o wieżę - komentarze

Dobra zmiana, lekkie wyrównanie szans w evencie, bo nie będzie teraz problemu że ktoś odpuszcza połowę rundy żeby mieć 10 regimentów na start następnej. No i całkiem przyjemny bonus dla aktywnych graczy, którzy od razu o 14 mogą przeprowadzić atak i zbierać kolejne regimenty.
  2. CRMUP97

Hmm, pakiet 30% surków (1550 laurów) wychodzi w przeliczeniu gorzej niż pakiety 20% (990 laurów)... Chyba nie tak to powinno wyglądać? :P
  3. CRMUP97

Ciekawy pomysł. Co do uwag powyżej - jak się dobrze pokombinuje to i samemu można coś ugrać. No a w razie czego są jeszcze rankingi indywidualne, które przynoszą dosyć sporo laurów.
  4. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

1. Trzeba zacząć od nowa 5 razy na tym samym świecie. 2. 2012 3. 135
  5. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 5! - quiz

1. 2011 2. 56 3. 6.1
  6. CRMUP97

13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

1. 26 2. 2005 3. 8.9
  7. CRMUP97

farma pytanie

wysyłaj śmiało, 32 pola to na pewno nie jest przesada :) najlepsi gracze farmią całe kontynenty :D
  8. CRMUP97

Aktualizacja rang na forum

Jak wyżej słusznie zauważono - graficzne przedstawienie jest dla osób wyróżniających się. Dlatego jestem na tak, ale tylko jeśli chodzi o najwyższe rangi - szlachcic i rycerz
  9. CRMUP97

Samoaktualizująca mapa

Lata temu gracz o nicku nickjer stworzył program, który automatycznie aktualizował mapy z danego świata. Program był udostępniony na stronce i stamtąd ludzie brali te mapki i wklejali na forum. Jakiś czas temu nickjer przestał się tym zajmować, stronka padła, ale jednak jakieś kopie pozostały...
  10. CRMUP97

Podarunki Premium

Odezwałem się na forum plemienia w temacie 'filantrop' z trochę inną sprawą, ale ktoś pomyślał że chcę dołączyć do wymiany. Dzięki za odpowiedzi, właśnie to chciałem usłyszeć :)
  11. CRMUP97

Podarunki Premium

Witam, otrzymałem w grze podarunek Premium i podejrzewam, że został on wysłany przez pomyłkę. Czy odrzucenie podarunku zwraca nadawcy PP czy prezent przepada?
  12. CRMUP97

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Termin w zasadzie taki jak zawsze - środek tygodnia, godziny okołopołudniowe, no może ze 2-3 godziny później niż zwykle
  13. CRMUP97

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

niestety całkiem ważna sprawa, jest 8 rodzajów i po 9 poziomów, najlepsze flagi dają bonusy takie jak +10% łupu czy +18% surków :/
  14. CRMUP97

Światy 96 i 97 - dyskusja

Ktoś się już orientuje o co chodzi z tą giełdą Premium? :D
  15. CRMUP97

s79- błąd z mapą

Podczas robienia mapek na TWstats na s79 pokazywane jest podwójne położenie plemion, które zrobily restart ( zaznaczone są wioski na obrzeżach, czyli aktualne i w środku, które juz nie istnieją) Błąd utrzymuje sie już przez tydzień i przeszkadza przy robieniu mapek :/