Najnowsze treści autorstwa Compi

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę kogoś boli, że za nie długo trza będzie pakować walizki, a się klikało barby od początku serwera i szkoda mu poświęconego czasu. Człowiek pomysli ile to straconego czasu, to głową mała, wcale mnie nie dziwi ten płacz
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W samo sedno
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ktoś da statystyki z dnia dzisiejszego z akcji apk ? Czy źle zrozumiealem ze dziś atakują
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Się nie boją a podpisali się w pół świata na witam, dobre hehe
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Defa można i mieć 100% ale jak nie umiesz nim manewrować to nic z tego
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A gdzie pisze że coś mnie boli? Jedynie co mnie może boleć, to cipowate podejście do gry, niektórych plemion, które niszczy rozgrywkę. Ja kończę, bo co z tego jak zmienię plemię, jak 80% świata ma to samo dyplo. Patrzę na tą grę z boku od s113 i każdy swiat wygląda tak samo, porą kończyć, bo...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, A.P.K, DUDU, LAS, czyli cały jeden kontynet, ciekaw jestem czy speed, nieobliczalni zaraz może TI dołącza do tego cyrku, dla mnie to śmieszne, ale niektórzy tylko tak potrafią grac.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chce zobaczyć, jak wygląda sytuacja na wschodzie, ale myślę że podobnie jak na naszej stronie, zapowiadał się ciekawy swiat, dużo walki, konfliktów, ale nie, lepiej kopać w dziesięciu, jednego Ja kończę przygodę na tym świecie, nie moja bajka, już gdzieś pisałem na tym forum, jak wyglądają...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pytanie za 100punktów Ile plemion jest już zmówione na Witam ? Bo widzę cały zachód, będzie walczył przeciwko im, wschód też?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cześć wszystkim, coś ciekawego się dzieje? kogoś biją, wyzywają? Z miłą chęcią bym się dołączył
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No chyba zapomnieli że w tej grze nie tylko rozbudowuję się budynki, ale i też atakuje. Miałem wobec nich większe oczekiwania, wątpię żeby coś jeszcze pokazali. Dobry wieczór, wszystkim Bida nadążyć za tym forum, w grze widze też ostro każdy jedzie.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uważaj Black, bo Ci braknie śliny na dwóch
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślę że jak ruszą w LAS, to może być piękna wycinka. Ciekawi mnie ich potencjał
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No wypierdalaj Hehe nie no oczywiście żartuje, kolego, żeby nie było że ja jaki arogant.
Do góry