Najnowsze treści autorstwa ChowaczFRAJERNI

  1. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Jakieś DANIE Typie ;] chyba drugie haha Oo to koniobijcy ze sr-AKA - Nad Plemienni haha
  2. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Dokładnie tak ;p pizdeczki <piwo><rotfl>
  3. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    no szkoda ze go nieznacie
  4. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    ja i tak was podziwiam za ten upór aby być 40-letnimi zgredami <rotfl><cisza><hahaha> i nie trenować ,a motywujących dodatkowo do tego wyrolujecie wykorzystując wszelkie przywileje z założycielem włącznie ze struktur plemiennych. Szkoda że faktycznie nawet jednego z błędów nie zrobił jakie mu...
  5. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Pawle niezle ;p wziął byś fb zaktualizował haha tak 3-maj
  6. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    jebać was hahaha i co wam to dało chcieliście pawła to widzicie ze myśleliście że będzie załamany przez frajerów z plemion a ma się świetnie ;p cyrk jak chuj haha z was liderki za dych haha
  7. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    bo za HD u niego to już trzeba zapłacić hahaha
  8. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Nawet z chudymi był kocur to to że rzeźbi sie bez masy to tylko wasza początkowo zasługa ;p "Łapy może chude miał jak i jak zapałki a rozpalał ogień bez żadnej podpałki" <shrug> to tym bardziej gorzej składać lamusów jak wy,po strzale to juz nie będzie ;p a na takie pizdy jak wy to nawet ja...
  9. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Albo wyobraź sobie ,kumpli haha <piwo>:O;P<boks>
  10. ChowaczFRAJERNI

    Dyskusja

    Fajnie tez Tak myślałem ;] Niepojęte ze ludzie znają sie z reala ,ehh te żwirki i muchomorki haha Dobra,Brytek nie zawracaj gitary ;)! z Gimbami już sie nagadało mi w życiu a tu to nawet niższy poziom mają. To przekaże Pawłowi żeby 3ymał się Pędzla xD typ. bo pewnie sie załamał przez takich...
Do góry