Najnowsze treści autorstwa Chosie

1. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Ktoś jeszcze chciałby zagłosować? :)
  2. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

witam w nowym roku ;) Może ktoś jeszcze nie zagłosował? Zapraszam!
  3. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

skróty jak najbardziej super ;) Ja już powoli tracę nadzieję, że temat zostanie dostrzeżony i ewentualnie skomentowany ;p 180 osób udało się przekonać do pomysłu, ale to chyba za mało ;p Z wielką przyjemnością odebrałbym informację, że gdzieś na różnych światach i forach pojawiają się głosy...
  4. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Ano, chciałbym przypomnieć o temacie i poprosić nowych użytkowników o zapoznanie się :) nie byłem tu już prawie dwa miesiące więc liczę, że przypomnienie jest uzasadnione.
  5. Wersja 8.26 - komentarze

Generalnie: ważnym elementem gry który wymaga pracy są: - grupy, - flagi, oba te elementy mają poważne ułomności, które stają się poważne przy kontach 1 mil+ Ręczne grupy ciężko nadawać w oparciu o odległość od wiosek wrogów - gdyby aktualizacja pozwalała stworzyć dynamiczną grupę FRONT...
  6. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Aktualizacja 8.26 wprowadza dynamiczne grupy, co powoduje, że korzystanie z grup stało się nieco przyjemniejsze. Niestety grupy dynamiczne nie są filtrowane podobnie do grup ręcznych. Utworzenie filtru np dla rozbudowy (grupa dynamiczna) jak najbardziej działa, natomiast grupa ta nie wyświetla...
  7. Wersja 8.25 - komentarze

a na awarię skryptów :P? Jak mniemam zmieniła się nazwa tabelki, która wyświetlała dane: Współrzędne: XXX|YYY Punkty: Z.ZZZ Gracz: Plemię: » Scentruj mapę » Wyślij wojska » Wyślij surowce » Zarezerwuj wioskę » dodaj do ulubionych » Zaznacz na mapie » Akta wioski (strona zewnętrzna) Powoli...
  8. Wersja 8.25 - komentarze

generalnie mi psuje to skrypty i coraz mniej ich działa. rozumiem, że jestem w mniejszości, ale kurcze działało i... nie działa. Mowa o greasemonkey i skryptach pod grease. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?89776-*ZAAKCEPTOWANY-Kalkulator-Czasu-Dotarcia + podsumowanie wsparcia (o tyle...
  9. Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

Pozwolę sobie podbić, serio dobry pomysł, nierewolucyjny, a ułatwiający życie. Trochę nie wiem po co to podbijamy bo ja już prawie półtora roku w tym dziale temat odświeżam, no ale może kiedyś się dowiem :D
  10. Wersja 8.23 - komentarze

a już tłumaczę w czym problem. Zewnętrzne konwertery w wielu wypadkach stosują bb code (xxx|yyy). Przed aktualizacją radził sobie z tym bb code [coord] i podawał koordynaty prawidłowo. Obecnie nawias niszczy epickość. Byłbym zwolennikiem, żeby kod traktował znaki nawiasów jako neutralne bo to...
  11. Wersja 8.23 - komentarze

generalnie to z tą zamianą bbcode takie sobie - ni to potrzebne ni nie potrzebne. zepsuło to epickość [claim]u :) reszta raczej na plus - szczególnie filtry rapków
  12. Wersja 8.22 - komentarze

Myślę, że sprawy braku id i tej błędnej kolejności są powiązane. Wcześniej gra traktowała, że wcześniejsze id = wchodzi wcześniej. Teraz id zostało schowane i najprawdopodobniej algorytm też niekoniecznie widzi tego id i nie ustawia ataków w kolejności odpowiedniej. Sugeruje rozpoczęcie akcji...
  13. Wersja 8.22 - komentarze

Największy problem to kolejność wchodzenia ataków w przypadku ataków synchronicznych :)
  14. Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

5 dni i pierwsze urodziny :P woooohoooo ;P
  15. Mistrzostwa Plemion 2014-zapisy

Kermitto vel Puszek - c Sedrik Pierwszy macBarthy Chosie