Najnowsze treści autorstwa Choinka x Shiro

  1. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jak coś to u nas ani jednego bana nie ma, powodzenia teraz w walce bociarze. :)
  2. Choinka x Shiro

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Jest nagroda pół miliona pp dla człowieka który wskaże cień dowodu, że wiedział, on po prostu nie wiedział.
  3. Choinka x Shiro

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    @SzybkieOszustwo Skoro jesteś takim orędownikiem prawdy to nie ukrywaj się pod fake nickiem jak szczur tylko głoś ją pod nazwą pod jaką grasz na plemionach, chyba że się wstydzisz pisać taką propagandę na tyle że ukrywasz swoją tożsamość, a może boisz się wielkiego SPEED? Pewnie swoje darmy też...
  4. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Fajny świat był, GG!
  5. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    biedny pipkin
  6. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nick: BNK Plemię: PlayerBoys - środowisko tylko facetów z przepełnionymi jądrami wyzywających innych i obciągających sobie nawzajem pały jacy to nie są dobrzy Zawód: plemienna prostytutka Godności to już dawno się zrzekłeś parówo wyzywając ludzi. :p
  7. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Długo, bo mi w przeciwieństwie do Ciebie myślenie nie jest obce! Nie wypieraj się, dobrze wiemy, że na siłowni jest największe stężenie homoseksualistów. panie biore wytryski na klatę.
  8. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A no chyba, że czekałeś na ten moment całe życie, to proszę bardzo ulżyj sobie :D U mnie narracja zawsze ta sama, walka do końca w zgodzie z własnymi zasadmi. To wspaniale że myślicie, że konto u nas 24/7 gra, tak właśnie powinno być. haha, gdybyście tylko wiedzieli.... No i skoro obrażasz to...
  9. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No i bardzo dobrze, życzę Wam wszystkim równie dużych sukcesów :) Szkoda czasu na sranie się parę miesięcy o to kto komu wirtualny piedestał zburzył. Na tym świecie jedni, na kolejnym inni. Mam dość sukcesów w tej gierce, a kolejne nadchodzą, porażki również mogą się zdarzyć, aczkolwiek tutaj z...
  10. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Po co się do mnie srasz, jak ja do Ciebie nic nie pisałem, nawet nie umiesz oznaczyć właściwego nicku :) spinacie się jakby ta gierka to było całe wasze życie, może tak jest. Wyjdź na zewnątrz, pooddychaj trochę. Na każdego może przyjść w tej gierce wpierdol i tyle. Raz na wozie, raz pod...
  11. Choinka x Shiro

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    118. Życzę mojemu dobremu koledze @boh12prawdziwy spokojnych świąt wielkanocnych.
  12. Choinka x Shiro

    Mapa od Kruka

    Proszę się odpierdolić od Kruka, powiedziała że nie zrobi to nie zrobi. wyjazd chamy.
  13. Choinka x Shiro

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    840 Co Ty gadasz za głupoty... To nie jest moja dziewczyna, nawet koleżanka średnia.
  14. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie lubię pisać na FO, jeśli byś nie wypowiadał się na nasz temat to bym sobie darował, ale czuję się wywołany do tablicy. Mówisz moim że to błąd, że się dogadałem ze SKI, podczas gdy nigdy od Was propozycji dogadania się nie dostałem, ponieważ w momencie kiedy 258 miało coś do powiedzenia...
  15. Choinka x Shiro

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Boli Cię to że skosował Cię gość, którego wcześniej zrekrutowaliście od nas, czyli namówiliście go do kosy, tak jak paru innych gości, gratuluję hipokryzji. Biorąc ludzi jak popadnie do plemienia, sam prosisz się o kreta. To taka nauczka na przyszłość. Na DC na niejawnego pona z Wami się nie...
Do góry