Najnowsze treści autorstwa TiTinight x ChinaHacker

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @MaxmuS Kolego wioski tracisz
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chłop się cieszy że w dwa tygodnie są tylko -230 wsi, nie licząc osób co z plemienia wyszły ofc xD nie no człowieku wielki sukces, pomijając fakt że na pierwszej akcji ludzie karetami latali po 50h żeby się na front z wami wgl dostać xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Lisek159 x Never nowi koledzy Cię od kurew wyzywają
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ludzi co do Was z innych plemion poprzechodzili też od kurew na plemiennym wyzywasz mam nadzieję, bo przecież nie jesteś zaślepionym hipokrytą co nie? xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Od nas czempion wyciągnał 4 osoby do OMERTY, widziałeś gdzieś mój płacz z tego powodu? Wzieliśmy się w garść i w 8 dni +260 zrobiliśmy ( nasze 2 akcje + 1 ich akcja) Albo masz wyniki albo masz wymówki, u Was od początku są tylko wymówki ^^
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czyli Wasi kosiarze są lepsi niz nasi? xD Co za chora logika, albo jebiesz kosiarzy i jebiesz ich wszystkich niezależnie czy przechodzą do Was czy do nas, albo jesteś hipokrytą i powinieneś na utkanej siedzieć Przecież wy kasztany z tą waszą gówno masówką bez organizacji byście orgazmu dostali...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dlaczego obrażasz graczy dzobilandu którzy do was przeszli że są śmieciami i chuj im na imię? Pewnie będą zadowoleni wiedząc jakie zdanie ma o nich gracz grający na koncie lidera knd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czy to prawda że naczelny bociarz tego świata @Reco - Paczo121 dostał kasacje konta? :O @PieniaczPolski co o tym myślisz?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja bym banowal na FO każdego kto pisze posty dłuższe niż kilka linijek
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja cie krence, jak zaznaczyłem wszystkie przejścia do Undery z KND i do UwU z omerty (celowo z małej) zaplanowane na ten miesiąc to się za głowę złapałem, do maja może 50:50 będzie nawet
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @OdKlEJoNy Dual czemu używasz bota oszuście wstrętny
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale że @OdKlEJoNy Dual to bociarz to bym się nie spodziewał
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ?? xD Akcja UwU + Akcja OMER/ASY/LD Strona: 1: Plemiona: UwU+, UwU!, UwU., UwU?, UwU* Strona: 2: Plemiona: LD, OMER, OMER!, OMER~, OMER., OMER*, ASY, ASYx, !ASY! Gracze: SteveTyler, Landovsky, Bartus., mass11, komputer 12 Timeframe: 07/04/2024 00:00:00do09/04/2024 09:26:16 Przejęcia ...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Licząc was razem z asami to macie więcej, a na Banach to najbardziej knd ucierpi, ciekawe czy się podniosą jak unbany nie wleca;p
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wieczorkiem poszukam skrinow jak Shotasik i Patus namiętnie wypisywali do graczy dzobilandu
Do góry