Najnowsze treści autorstwa ChinaHacker i Ares

1. Sztuczna wyspa

Nie ma dowodów, powtarzam, nie ma dowodów że bartek696 wiedział o sztucznych wyspach.
  2. Kartografia by TiTinight

ale lipna mapka nie polecam kartografa -1rep
  3. Kartografia by TiTinight

ciężko o aktualną mapę bo codziennie jakieś konta opuszczają APO Może za tydzień sytuacja się ustabilizuje :rolleyes::rolleyes:
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Ah tu jest rozmowa z Czampionem po której zaczeliśmy pisać o założeniu plemienia: Jeśli coś wcześniej było pisane to jedynie w stylu "jeśli czempion będzie chciał wbić kosę amatorowi i dogadywać się z grolasami to nie mamy zamiaru brać w tym udziału" to faktycznie niezłą kosę przygotowaliśmy że...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

aaa " PS: Poza tym serio musisz być naiwny jak wierzysz w te rozmowy które są publikowane bo większość rozmów i tak nie jest na PW xD " Wszystkie rozmowy mogą zostać każdemu przesłane poprzez opcje "prześlij" wspomniałęm o tym w grupówce, nic tu nie jest wymyślane ani fabrykowane :) Mogę...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Jezu asasyn ale pieprzenie xD propagandy to Cię chyba smuteczek uczył na 150tym, tam też nieźle ludzi wyprowadziłeś Pierwsza rozmowa na konfie naszej apropo zrobienia nowego plemienia, dzień czy dwa dni po tym jak Ozi zaczął amatorowi pisać o sparingu i chwile po tym jak pisał mi że grolasów...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

@Rinne Tu chodzi głównie o to że amator chciał kończyć razem z APO, Czempion poczuł się mocny i pisał o sparingu Więc amator mu napisał że spoko zjemy NP podzielimy świat 50/50 i się pobijemy 4fun Ale że Czempionowi taki uczciwy rozkład sił nie odpowiada to zaczął kombinować z...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

@Kreonomaxx a wiesz co jest najlepsze? Czempion tutaj próbował ludziom wmawiać że to my mu chcieliśmy kose wbić na 130 xDDDD Aż skrina musiałem znaleźć z Waszego forum jak pisałęś tego posta że dopinasz szczegóły wspólnej walki z apo xD
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Ale przecież on już to zrobił xD jak się wszystko wydało i zorientował się że go miodek trolluje to napisał do amatora: The Champion Is Here 26.07. 11:37 Robiłem test,nie chciałem powtórki z 130. Mam nadzieję że twoje słowo jest coś wartę. I sorki za zamieszanie nie miałem pewności.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

ZNALAZŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB JAK ROZWALAĆ KOALICJE, PLEMIONA GO NIENAWIDZĄ (ZOBACZ JAK!)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 155

widzę że niezłym kozakiem byłeś na 140stce, top66 agro top63 ro top65 łacznie, nie no jak takie kozaki grają w tych pingwinach to chyba szansy vg nie ma żadnych
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

/wielkiassasyn mode on Mówiłem że zobaczycie jedna akcja i kasacja haha nawet się nie kompromitujcie pisaniem tutaj beczuuunia hehe 300iq skasujemy się to nie przegraliśmy /wielkiassasyn mode off
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

elo ja twuj fan
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

flagi do obrony których nadal nie oddałes! :D i wspólne oglądanie najgorszego zakończenia got <3
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 148

tibia > plemiona ez