Najnowsze treści autorstwa chelseafan69

1. chelseafan69

Dyskusja o sytuacji na świecie 155

a może i BS podbiorą :rolleyes:
  2. chelseafan69

wioski jeszcze wpadną, a RO 10M do RA ponad 6M <boks>
  3. chelseafan69

Cios za cios ;) Dziś Nemnes rozbija bank z PP hehe, ale jest wesoło na froncie ;P
  4. chelseafan69

czyli obiecanki cacanki Tadzia, że po 148 nie będę znowu w topce RO :mad: Tam wszyscy chcieli bić NP, a tu każdy ostrzy zęby na BS hehehe czyli niedługo dogonię mojego przyjaciela frontowego @Krzykol'a :)
  5. chelseafan69

Rozumiem, że BS to wyznacznik?:D Czujemy się prześladowani <rotfl>
  6. chelseafan69

że niby kiedy "wszystkim" XD PS. Legion Ty dobry wróżbita jesteś nie mając żadnej wiedzy o tamtym froncie i przewidując 5 naszych przejęć ;)
  7. chelseafan69

Nie żebym namawiał VG i PinWiny, ale ja to chce zobaczyć bardziej niż ew. blaszkę <rotfl>
  8. chelseafan69

tak czuje, że Dżobi od początku chciał dobrze zrobić BS :) To na co nie zgodził się NATANIEL podczas rozmów o fuzji DAŁ NAM Dżobi 3 dni po...czyli najlepszych graczy i masę terenu pod rozwój dla północy, gdzie same warzywa zostały z BMTL xDD Obie strony zadowolone hehe Wybaczam mu tych...
  9. chelseafan69

Zagrać z nami Ci nie będzie dane, ale przeciwko nam na froncie owszem :rolleyes: Myślę, że będzie dobra walka ;p
  10. chelseafan69

Ale Dżobi jak dobrze wiesz w takim superanckim plemieniu jak BS tego problemu "na akcję Ci nie daje offów " nie ma ;)
  11. chelseafan69

Ranking wojen często bywa przekłamany :) zdublowane wypowiedzenia, wojny z plemionami typu "zbieramy PP" itp.
  12. chelseafan69

Po prostu tak często krzyczycie o FAKTY więc rzucam Wam liczby, które nie kłamią (chyba?) :) płaczecie, że wygrywamy rekrutacją, a prawda w oczy boli, że niestety, ale od samego początku WALKĄ. A najlepszy jest ten marny krzykacz Xarnom co wyskakuje mi tu z RA rzędu 60k... chłop by w członie...
  13. chelseafan69

Masz rację smutne, że "najlepszy" najbardziej agresywny człon Marzycieli ma MARNE 11m :D
  14. chelseafan69

@Dżobi nie chce mi się wklejać całości, ale około 18 M na tych bezbronnych i słabych jak to ująłeś :)
  15. chelseafan69

Hahaha śmieszny jesteś :D dograć odbitkę gdy kropki Ci pisały wcześniej to jakieś osiągnięcie ?:D nie bądź żałosny heh nawet średni gracz teraz to robi na porządku dziennym.