Najnowsze treści autorstwa *Cesarz*

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej chce zacząć gre na świecie 200 i mam ze sobą 20 znajomych, jakies plemie z obrzeży coś, coś?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To nie kosa, tylko sprawiedliwość za grze w jUTRZE
  4. Bonus dziennego logowania na światach bez premium

    Tak patrząc, to na światach bez farmy to i tak każdy wchodzi codziennie, a te nagrody jedynie co by mogły zrobić to pewnie denerwować ludzi, jak by jeszcze były randomowe.
  5. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Moim zdaniem świat może być w porządku, trzeba strategicznie podejść do wyboru plemienia jeśli się startuje samemu lub z kolegą, a apropo kretowania to będą takie osoby które chyba nie chcą grać na tym świecie za bardzo i se grają bo se grają, bo to że będą sprzedawać info to im nic nie da bo...
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Byku ja nie gram szybkich i przeglądając FO widniał temat REPREZENTACJA, więc dla chcącego nic trudnego xD
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja tak się przyglądam tylko sytuacji, ale jeśli uważasz że ceiter to dno, nie chcesz grać w repce bo jest dno, mogłeś stworzyć własną ekipę ale nie chciałeś, to po co jest ta dyskusja? XD
  8. Opcja przenoszenia

    Jak już się robi takie światy to żeby zagrać z znajomymi to musisz z wstępnego logowania czyli idziesz do centrum, kto jest samotnym wilkiem może zacząć na obrzeżach sam po stracie.
  9. Opcja przenoszenia

    Nie mówię żeby to usunąć bo są osoby które lubią zaczynać na obrzeżach i są osoby które bez darm nic nie ugrają dlatego dla nich taka gra by nie miała sensu bo by padali na strzała.
  10. Opcja przenoszenia

    Nie, właśnie nie będzie opcji przenoszenia to jak się zostanie przejętym to się ląduje w innym miejscu, a tak jeszcze na marginesie dodam po tych którzy głosują na nie widać że bez darm byłby płacz i zgrzyt zębów :/ Też niekoniecznie mówię żeby usuwać tą opcję, ale można by było zrobić tak że...
  11. Opcja przenoszenia

    Uważam że opcja przenoszenia jest jedną z gorszych rzeczy jakie wprowadziły plemiona, wiadomo fajnie grać z kumplami, a nie zawsze z randomami, ale minus jest taki że na prawie każdym świecie większość plemion z topki ma kilka członów darm, lub gdy świat trwa miesiąc lub dwa w okolice danego...
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To prawda jak są chętne osoby to można zrobić parę rundek i wybrać osoby, ja nie to że chce grać, ale jak niektórzy płaczą że nie grają to mogą pokazać że niektórzy się mylili ich nie biorąc lub się zbłaźnić jeszcze bardziej :P
  13. Ranking na telefonie

    No to zmień telefon. :D
  14. kuźnia

    No ta stajni się nie opłaca budować xd
  15. Mapa -klasyczny wygląd

    Ja pisałem do supportu, to odpisali że nie ma takich planów żeby przywrócić starą mapkę.
Do góry