Ostatnia aktywność Ceiter

  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku rozmowy o szybciutkich rundach ;).
    Jak bede wiedzial cos wiecej to napisze :)
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku rozmowy o szybciutkich rundach ;).
    Tzn pisze Ci z tego co ja pamietam moze i Ty masz racje, nie gralem wszystkich rund :D
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku rozmowy o szybciutkich rundach ;).
    Jak ja debiutowalem to kazdy latal na bocie jezeli chodzi o farme 99% ludzi ;) Wtedy nie bylo jeszcze AF'a
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku rozmowy o szybciutkich rundach ;).
    Normalny temacik wrocil ;d Za duzo niemcow ogolnie nie wbijalo na Polskie sp moim zdaniem ;)
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Nie ustawili jej na odpierdziel bo to ja wyslalem ustawienia, to moj blad byl
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Z zadnymi niemcami nie bylo problemu przynajmniej jak ja gralem sp a sporo w sumie przerw mialem, jedynie gandalfy i loser, ktory nie...
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Przeciez Loser mial te same skrypty co Gandalfy ;)
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Czy ja wiem... 3 tygodnie pisalem o tej rundzie jezeli sie nie myle i w koncu ustawili... I jezeli sie nie myle to Ty pisales,ze tylko...
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Dokladnie :D pik 3s na kratke to troche za szybko xD Byly kiedys tak rundy ustawiane ale ludzi coraz mniej gralo a teraz wiadomo...
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    No bo ja z Kmicem tej rundy nie ustalalem tylko z Oskim a nie zwrocilem uwagi na predkosc jednostek ;)
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Zrobilem blad, moglem sie zadeffowac dobrze i tyle :D Predkosc jednostek byla zbyt duza i ciezko bylo cokolwiek ogarnac :D
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    W niedziele jak pisalem z suppem to dostalem odpowiedz "za jakis czas" Ty latales tymi katami na mnie tez?;d pod innym nickiem?xD
  • Ceiter
    Ceiter zareagował/a (a) na post użytkownika Isarisu w wątku Najlepsze cytaty fo sw200, używając Haha Haha.
  • Ceiter
    Ceiter odpowiedział w wątku SZYBKIE.
    Ciebie dlaczego nie bylo?;d Czy pod innym nickiem?:D
  • Ceiter
    Promka na pampersy jak coś jest i taniej niż w lidlu
Do góry