Najnowsze treści autorstwa C-You

1. C-You

Nieznane wyniki sondy 2

Odp: Nieznane wyniki sondy 2 Skazanemu na Blues chodzi o sondę, w której widać kto jak głosował. Nawet jak się zagłosuje w sondzie to później po kliknięciu w liczbę głosów nie pojawiają nam się jej szczegółowe wyniki (głosy poszczególnych użytkowników). Nie warto tej opcji sondy kasowa tylko...
  2. C-You

Nieznane wyniki sondy

Odp: Nieznane wyniki sondy Podaj link do tematu z taką sondą, jeśli możesz... @Edit Już znalazłem... Hm... No to fajnie :) Kolejna propozycja zaliczona ^^
  3. C-You

Nieznane wyniki sondy

Odp: Nieznane wyniki sondy Nie, ponieważ ludzie, którzy zagłosują mogą napisać posta, w którym podadzą wyniki. Autor tej ukrytej sondy da termin, kiedy sonda ma zostać zamknięta i wtedy się pokażą wyniki. :) Przynajmniej to jest moja propozycja, a admini zrobią z nią co chcą. Ludzi, może...
  4. C-You

Nieznane wyniki sondy

Odp: Nieznane wyniki sondy Lol, myślałem, że to się wyda logiczne, że będzie obowiązek dania końca sondy. Maksymalna data do ustalenia przez adminów i minimalna też.
  5. C-You

Emotkonki

Odp: Emotkonki Ale te z innych for są po prostu lepsze. Dla mnie minka ":D" w ogóle nie pasuje do emocji wyrażanych poprzez ": D". Wygląda beznadziejnie i głupio. Ta: ":cool:" też jest słaba, tak samo ta ":eek:" i ta ":mad:" i ta ":(" i ta ":o" i ta ":confused:". Reszta może być ^^ Ale fajne...
  6. C-You

Nieznane wyniki sondy

Odp: Nieznane wyniki sondy Rzadko są argumenty, ale są i to się liczy. Taka opcja właśnie zmusi ludzi do czytania argumentów lub wyrobienia sobie własnego zdania. Co do tych argumentów, to ta opcja przecież nie jest obowiązkowa !!! Ona będzie do takich sond, gdzie trzeba mieć własne zdanie...
  7. C-You

Nieznane wyniki sondy

Proponuję wprowadzenie nowej opcji w sondzie: Nieznane wyniki sondy. Ma to na celu, aby ludzie wreszcie trochę po swojemu ocenili daną sytuację. A gdy widzą w jakiejś sondzie wynik 60:20 to bez większego zastanowienia też to robią, a przynajmniej mają to na względzie przy podejmowaniu decyzji...
  8. C-You

Ocena odpowiedzi.

Odp: Ocena odpowiedzi. Tak samo uważam, niestety ludzie tutaj już zapomnieli chyba o opcji raportowania złych postów, a to jest bardzo przydatne. Propozycja słaba, co tu ukrywać. :)
  9. C-You

Goście i Użytkowincy

Odp: Goście i Użytkowincy Heh... Patrz na Twoją wypowiedź w temacie, gdzie proponowałem, aby było widać ile osób przegląda dany temat. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=25314 Miałeś wtedy swoje multi konto Darkos-X. Hm... Tamta propozycja była bardziej sensowna (moim zdaniem, ale...
  10. C-You

Zniesienie przesuwających sie napisów

Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów O_O Mnie denerwujesz Ty, a nie te napisy -.- Ja uważam, że rzeczywiście, niektórzy nadużywają tej opcji i przez to zrobiła się przereklamowana i uważana przez innych "opcją dla n00bów", a tak wcale nie jest". Mi się ten tag podoba tylko tak jak ze...
  11. C-You

Emotki z Plemion

Odp: Emotki z Plemion Widocznie pomysł im się spodobał, a Twojego przekonywania (w pewnym sensie) do głosowania na "Nie" nie rozumiem. Wyraziłeś swoje zdanie, zagłosowałeś. Napisałeś to samo. Daj jakieś mocne przeciwwskazania na to, aby tego nie było. ;) Mówisz, że te emotikonki są całkowicie...
  12. C-You

Zmiana systemu reputacji

Odp: Zmiana systemu reputacji ambafatimabyloinima Fajnie, że jako pierwszy napisałeś komentarz, bo mogę na samym początku wiele rzeczy wyjaśnić. Takim by się po prostu ich nie dawało, a istnieje takie coś jak warna albo ban... Tutaj mogę już coś nowego wyjaśnić, osoba, która najpierw...
  13. C-You

Zmiana systemu reputacji

Zamieszczam propozycję związaną z systemem reputacji, proponuję go zmienić. Obecny system ma bardzo wiele wad. Na dodatek większość użytkowników nie umie się posługiwać reputacją. Wprawdzie Xandariel kiedyś wspominałeś, że masz w planach zmianę systemu, ale coś Ci to wolno idzie. Może te...
  14. C-You

Ignorowane tematy.

Odp: Ignorowane tematy. Popieram, niektórych spamerskich tematów nie chcę widzieć na 1 stronie najświeższych tematów. Chociaż i tak w niewielu przypadkach bym tego używał to i jeżeli łatwo to wprowadzić to by się przydało :) Forma graficzna jest beznadziejna... Ale admini jak uznają to za...
  15. C-You

Petycja

Odp: Petycja Ja jestem na nie, jak tej decyzji nie rozumiecie - trudno. Fajnie jest zaczynać w nieznanym miejscu, a ze znajomym i tak możesz być w tym samym plemieniu, w nowych terenach bez znajomych trzeba trochę pomyśleć o sojusznikach, ale i tak ta sonda chyba mało da. Jeżeli będzie 4.0 to...