Najnowsze treści autorstwa BulaLdz

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Dzięki za wspólną zabawę - chociaż bezpośrednio nie mieliśmy przyjemnosci
  2. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Z ambicją się zgodzę, z tym myśleniem trochę mniej. No i może faktycznie kogoś kto by miał czas i chęci pociągnąć ten wózek zabrakło. Część graczy (co oczywiste tych aktywniejszych i chcących grać dalej) kończyła z Wami. A co do jakości graczy u nas to powiem tylko tyle, że nawet jeśliby byli...
  3. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Gratulacje dla zwycięskiej koalicji czyli SIN+Smile+Tasak. Wiele mądrego napisać nie można - świat dla przeciwnika na pewno łatwy. Wielkiego oporu nie było bo wydaje się, że zabrakło u przegranych (czyli nas) wszystkiego: organizacji, aktywnych osób i chyba jednak jakiejś zawziętości bo dawno...
  4. Analiza

Dzięki za analizę
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Serio Pony myślało, że wysyłając karety które można było sklinować z każdego zakątka naszego plemienia potrzebujemy jeszcze informatora gdzie lecą te karety? Dobra, nieważne. Kubawoziu nie jestem zwolennikiem udostępniania prywatnych wiadomości (msn) na forach publicznych. No, chyba, że miałeś...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

No ale na tym ta gra polega żeby pilnować konta, zwłaszcza jak się ma taką wysepkę. Większość wsi pada wtedy, gdy nie ma opieki na koncie - tak zakładam, bo sama obrona konta gdy się ma na to czas to przecież raczej nie jest jakiś kolosalny wyczyn. Nie masz czasu to szukasz zastępcy, grasz na...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Black Snow pytanie co dla Ciebie będzie wtopą. Niemniej masz oczywiście prawo do własnej oceny, po to jest forum. Według mnie nawet jeśli efekt będzie mizerny w zdobytych wsiach (uwaga - nie szukam tutaj jakichś usprawiedliwień tylko piszę hipotetycznie) to i tak bardziej kluczowe będzie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Black Snow jak lubię czytać Twoje posty i na początku miałeś fajne przemyślenia i chociaż subiektywne - co oczywiste - to starałeś się być obiektywny to ostatnio bawisz się w jakąś krucjatę przeciwko szczególnie NWE oraz w drugiej kolejności Jutro. Co więcej, ponieważ piszesz już bardziej...
  9. Analiza

Czekam na analizę najbardziej mnie interesującej ćwiartki :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Aby przedłużyć "czas trwałości" świata trzeba by było znacznie zwiększyć wpływ morale, zlikwidować próg od kiedy one zaczynają obowiązywać, a być może także dodać morale plemienne. Wtedy nawet ze słabszymi plemionami trzeba by było się pomęczyć, nie padałyby one jak muchy po pierwszych...
  11. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

A to ciekawe, niedawno twierdziliście, że słaby i według Was za dużo darm dostawał xD
  12. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Też to nie jest świat dla mnie, optymalny wydaje się z ograniczonym farmieniem
  13. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Wskaż mi post gdzie gramy chełpiły się jakie to kozaki. Chyba macie rozdwojenie jaźni bo to Wy od początku świata utrzymujecie taką retorykę :)
  14. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Nie wiem jak oni grają i czym, wiem jednak, że Tasak gra jak i Wy gracie z SINami mimo oczywiście bredni jakie wypisywaliście, że nie. Piszę tylko o trzymaniu się faktów. Nic bym nie pisał - serio - gdybyście wcześniej nie wypisywali bzdur jak to SIN samo gra.
  15. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Będąc precyzyjnym to dodaj TASAKA