Najnowsze treści autorstwa Buduj Mur

  1. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XDDD Naprawde taka ilość tej propagandy jest że nie da się tego przetrawić. Ja napisze raz na tydzień Makak bekowo odpisze i husqa powyzywa mAG
  2. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale wiesz że na twstats widać że kłamiesz ?
  3. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nasi sojusznicy są jak hydra odetniesz 1 głowę a w jej miejsce wyrasta kolejna ;)
  4. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Też bym ich nie brał
  5. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skąd takie info ? Muchy są silnym i niezależnym plemieniem prowadzącym samodzielna polityke Skasowanie 2 sojuszników ? Musisz o tych mulciakach wrzuconych do Adk i Hrn których przejmujecie za free a jak brakuje darm to rozwiązujecie im plemiona po kolei żeby przypadkiem sobie defa nie...
  6. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Te wITAM takie mocne miało być a ich potężne Ares bije ;) @Kamcio2013 można zapke do was ?
  7. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XD 15 postów z rzędu @Isarisu Nie wiem czy wiecie ale jak przestaniecie odpisywać Black snołowi to pójdzie na inny świat wyjaśniać obłudników
  8. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak to się nie ucz 11 lat a widać że same złe rzeczy z mlekiem matki wyssałeś
  9. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety ale stefany go wydymały bez mydła a widać że jest talent i zapał bo ostatnio nawet blache dostał jako pierwszy w polsce chyba
  10. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No nie wiem czy chłopaki się z tym zgodzą XD
  11. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    1 do 1 co stefany miały z witam XD
  12. Buduj Mur

    Żałosne zagrywki by APK

    Ja wierzę w to co opowiadał kermitto w swoich kronikach
  13. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I właśnie pokazujesz że twoje IQ nie przekracza 20 XD
  14. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XD to dobra fuzja ucieknięcie z kilkoma przydupasami zostawiając resztę samych sobie. Ucieklibyście do każdego kto by wam rzucił z 5 zagród defa
  15. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiem gdzie jesteś XD I nie do ciebie to było ale nie nie mogę oznaczać ani cytować chłopstwa na FO
Do góry