Najnowsze treści autorstwa BrilliantArwena

1. BrilliantArwena

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Żenujący to jest poziom gry Waszych sojuszników ;) A Twoje zdanie tak mnie obchodzi, że mam Cię w ignorze od dawna i gdyby inni nie zacytowali to bym nawet nie wiedziała, że coś napisałeś, więc nie musisz się nawet wysilać na odpowiedź xD Mówiłam setki razy, że nie miałam wpływu na tę decyzję...
  2. BrilliantArwena

czekamy z niecierpliwością
  3. BrilliantArwena

Mapa od Kruka

XD Ave forza
  4. BrilliantArwena

No widzisz ;) Myślałam, że mnie czymś zaskoczysz podając nick kogoś zaufanego, a Ty mówisz o Waszych potencjalnych krecikach, których zdanie mnie interesuje jak zeszłoroczny śnieg :) Na tym chyba z Tobą dyskusję zakończę, bo szkoda czasu
  5. BrilliantArwena

Daj mi na pw nicki tych, o których mówisz to nie ma problemu Edit: No i z mojego posta przecież jasno wynika, że o wszystkich nie mówię
  6. BrilliantArwena

W sianiu propagandy jesteście najlepsi, nie da się ukryć. Myślę, że Ci z nas, którzy są zaangażowani i wiedzą dokładnie jak to wszystko wygląda nie przyznają Ci racji, ale ważne, że przynajmniej aprobatę kolegów ze spin masz i próbujesz coś ugrać dla Was takim gadaniem od tych nie do końca...
  7. BrilliantArwena

Czyżbyś Ty rozpisywał?
  8. BrilliantArwena

Prawda jest taka, że o szczegółach rozmów z plemionami wie tylko dadzio, bo z nikim się WSZYSTKIMI nie dzielił i nikogo innego do tych rozmów nie dopuszczał (Sylwana dopuścił pewnie wiedząc już, że niedługo skończy, ale to był krótki okres przed tym co się stało), więc dla mnie te Wasze śmieszne...
  9. BrilliantArwena

Kilka na froncie też ma :rolleyes:
  10. BrilliantArwena

@darmiarz przerzućcie się ze mnie na kolegę jak tak bardzo chce xd
  11. BrilliantArwena

Cieszę się, że mi domki pozwalacie budować za nudno by bez tego było przecież ;)
  12. BrilliantArwena

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Odpuściłbyś sobie te złośliwości, Damian :) Szczególnie w sytuacji, gdzie zaproszenie do Forzy dostałam ja od moich dobrych kolegów, z którymi znam się już lata, a potem obrywa mi się za coś czego nie zrobiłam, zwłaszcza że pisałam Ci o tym głupim murze ze 3 razy i w międzyczasie już...
  13. BrilliantArwena

Nie. Można poprosić, ale nie można przymuszać
  14. BrilliantArwena

Chyba musicie się w tych spinach doinformować, bo coś słabe info macie. Z tego co wiem to kanar wczoraj coś innego uzgodnił, a Wy po kilku godzinach opluliście jego decyzję. Brawo
  15. BrilliantArwena

@KRZYSZTOF III OSTRY będę tęsknić za Twoimi ankietami, Krzysiu :(