Najnowsze treści autorstwa borgia

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    zawsze tam gdzie ty <jupi>
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobrze ze mamy Blacka po swojej stronie <3
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ciekawe czy najwiekszy oblodnik przetrwa pierwszy tydzien
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Ty obłudniku przy 50 popa pisałeś jeszcze ze wojsko ci wraca i teraz tego pożałuję!!! A prawda jest taka że bez grama wysilku zostałeś przejęty. A dodatkowo syn koleżanki mojej Ciotki ze strony Ojca mówił że na którymś świecie zapuścił bota do farmiania na okoliczne wioski i Tobie cala wioskę...
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Bl-ack Sno-w łachudro comasz do ukrycia!!!
  6. Dzień Dobry Misiaki

    ty kanalio! jaka umowa ?ja umowy zawieram tylko z Dżentelmenami!!! Powtarzam Dżentelmenami nie z obłudnikami.
  7. Dzień Dobry Misiaki

    zrobiłeś literówkę tam powinno byc pokonał w uczciwej walce nie oszukał
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Ty łachudro ! Co mnie oznaczasz! Ty gnido ! "Nie bierz imienia Pana, Boga twego, nadaremno”. Oby Ci się w pysznych kotlecikach przygotowanych przez twoja piękna żonę chrząstka trafiła!
  9. Dzień Dobry Misiaki

    widze ze dżentelmeńska wymiana zdan z Toba nie ma sensu , słowni mężczyźni juz dawno wyginęli z tego swiata
  10. Dzień Dobry Misiaki

    zapisalem i zaznaczylem na czerwono markerem zeby bylo wiadomo ze wrog. takich trzbea odrazu plewić
  11. Dzień Dobry Misiaki

    kolego ty sie tak nie spinaj bo od tego stresu Ci wieczorem konar nie zapłonie i nie będzie juz smacznych burgerów.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    nie moja wina ze jestes taki naiwny ;] ptaszki Varysa doniosły mi ze twoj off daleko latał wiec grzechem bylo by nie wykorzystac sytuacji
  13. Dzień Dobry Misiaki

    normalnie, tutaj tez wioseczke za darmo oddales ;]
  14. Dzień Dobry Misiaki

    czyli w osadników poszlo Ci lepiej niz na 186 gratki
Do góry