Najnowsze treści autorstwa Bohaterek

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Śmiesznie to brzmi kiedy wyciągacie jakieś wiadomości które były jak zwykle pisane luźno na mess bo po to ta grupa temu służy do tego by dalej rozszerzać swoją rzekomą wiarygodność mojej złej osoby . I co wy macie z tymi substancjami? Z tego co dobrze pamiętam to maruda wspominał o jakimś...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja naprawdę nie wiem skąd ty wymyślasz te historię . Za pierwszym razem wyszedłem forfun bo casanova jak już miał problem. Wróciłem dlatego bo Szpulka czy Daro pisali że mogę zjebac przez to dyplo co to uczyniłem, bo się z nimi zgodziłem. Zasta dla wniebo bo karety od Stefanów poleciały? Ani...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Rozjebcie te warzywka. Bo rada to taka propagandę wpierdala w głowy tych biednych graczy.... Tyle czego ja się dziś niestworzonych sytuacji dowiedziałem jak ja to skosowałem to głowa mała. Ten będzie wrzucał jakie darmy on wpierdala, ale nie pochwali się już kto wyczyścił wioski i wjebal się na...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wiedzialem, że te stefany to pionki w grze
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No popatrz. Pon z Stefanami. Naruszanie ciągle ustalonej granicy, atakowanie graczy. Dzisiaj pojawiły się pierwsze karety na froncie a teraz wypowiedzenie ponu bez okresu wypowiedzenia. Co jak co ale wy stefany, kto by się spodziewał. Jak można tak fajna grę zniszczyć jednym plemieniem :D Że wy...
Do góry