Najnowsze treści autorstwa Blerin

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A dzięki dzięki, Pozdrawiam kumpla Florian Florian
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie czytałem ostatnich 30 czy tam iluś stron, ale z ciekawości wszedłem ostatnio i jest jedna bardzo smutna rzecz o którą wyjaśnienie chciałbym prosić... Dlaczego dalej bawicie sie w rekrutacje XD? Pozdrawiam Florian
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale, że tak kryminalistów wypuszczają? Nie pozdrawiam Florian
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ciut źle się starzeje
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Hej, jak tam na wakacjaach było?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Podstawa z maty czy więcej? ostatecznie moge pomóc. Pozdrawiam Florian
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Teraz już teraz stosunkowo spokojnie, ale na początku była wojna o przetrwanie;p Nadal gorący teren, ale już się nas z tąd nie pozbędą;p Jeszcze gdyby nie stałki od omerty to byłoby ciut łatwiej;p Tak czy siak polecam, fajna zabawa;p Edit; Pozdrawiam, szybka weryfikacja;p
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Co zrobisz, jak zaczynasz sobie spokojnie żeby na omertę grać, a tutaj Ci się pojawia 16 japaczy XD To gratuluję spokoju, mnie zmotywowano do drobnej zabawy ;p
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    a mam trochę zabawy z japaczami ;p A co tam u Ciebie? Pozdrawiam, Przedweekendowy Florian
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gdzie jak i kiedy? XD Od zawsze zaznaczałem, że na tym świecie jestem statystą, jestem tu tylko po to, żeby taki błazen jak Ty nie mógł za dużo na FO szaleć;p
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    I tu koleżkę zaskoczę, chodzi po prosto o komedię odstawianą przez tego błazna. Zobacz, że w każdym z swoich postów przyjmuje tylko i wyłącznie narracje wygodną dla niego, przy ewentualnej odpowiedzi ucieka w inne argumenty ponieważ wie, że w danych przegrywa. Zobacz też momenty jego...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ojjj z tego co widzę nawet jak na Ciebie to troszkę mocno Ci się odkleiło... Sytuacja o której mówisz, wysłanie wojsk w siną dał, żeby bezpiecznie rozebrać konto bez zgody właściciela to nadużycie. Dość szybko banowane. Skoro macie te dowody, to zgłaszajcie jak najszybciej! /' Ale to dużo o...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czyli jednak, sam mówiłeś żeby nie wspominać o tamtym świecie, jednocześnie sam do niego nawiązałeś... Już pomijając, że nie odniosłeś się do wypowiedzi Xynia ;p
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tak z czystej ciekawości... Nie grałem na 195, ale przypadkiem nie grałeś tam z nimi? Już pomijam, że z tego co kojarzę, sam wspominałeś żeby nie rozmawiać o świecie 195? Pozdrawiam Florian Edit; Sprecyzuje, bodajże w underach, chodzi mi o tą koalicje z tamtego świata.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Vxynio Jak wytłumaczysz się z tego ss? Zawiodłem się kumplu...
Do góry