Najnowsze treści autorstwa Blejkoo

1. Blejkoo

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

przecież jakbym nie wypowiedział wam wtedy PON to bylibyśmy na mega przegranej pozycji,nawet jeżeli uporalibyśmy się ze Wpadką nie dalibysmy rady wam i Sabatą. A tak mieliśmy bardzo duże szanse, podpisując sojusz z Wpadką i wypowiadając wam Pona. No ale wyszło jak wyszło,graliśmy ze sobą...
  2. Blejkoo

? Nie rozumiem :)? Chyba coś ci się pomyliło mistrzu. Moje plemie zrobiło fuzję ze stefanami. Ja powiedziałem że nie będę grał w tym Pseudo plemieniu i oddałem wioski. Także nie wiem o co ci chodzi ;d
  3. Blejkoo

Masz o czym opowiadać przez następne 2 lata, takie nędzne masz życie :D Dobra pieski z APK i reszta widzimy się na Froncie za jakiś czas. A do wariatów, no widzicie jednak miałem rację mówiąc wam że macie ich jak najszybciej rozebrać pana Filcoka i marshalla bo kosa pójdzie, wstrętne krety :)
  4. Blejkoo

Coś bym napisał o Tobie ale nie będę ci robił wstydu. Dlatego wrzucam Cię do ignorowanych :)
  5. Blejkoo

Chcialbym powiedziec ze miesiac temu pisalem juz radzie Wariatow ze William i Filcok to krety i pojdzie kosa. Wtedy mnie olano. A jak zawsze mialem racje :)
  6. Blejkoo

O nie... Dla mnie własnie stałeś się dzbanem ROKU. Poszły kosy i typ się chwali statystykami jak im to dobrze idzie... Bo przejmują misi. Który płat mózgowy ci się odkleił?
  7. Blejkoo

Ale nie jesteś na moim miejscu misiu pysiu ^^ Aktualnie jestem na etapie kupowania twojego domu. Z licytacji komorniczej. Dobra do kiedyś tam ciau ;*
  8. Blejkoo

? Offy burzące i kilka na frontowe nazywasz akcją? Gdzie atakował jeden człon połową offów? Ile polecialo karet? 5?
  9. Blejkoo

#aferawioskowa widzę już nie trendy ;p XD
  10. Blejkoo

Nie rozumiesz dlaczego to piszę? Tylko i wyłącznie dlatego że to oni pierwsi z nas się tutaj śmiali i się wywyższali. Nie jara mnie to 60 już wiosek w żadnym aspekcie. Jarać się będę jak znikną z mapy (Choć z tym jaraniem to taka przenośnia) Skoro przychodzi taki katałach i mówi że tracimy...
  11. Blejkoo

Może dlatego że akcja nie szła w Ciebie :D? Chyba tylko pare burzaczków było :) PS jak dzieci.
  12. Blejkoo

Też się głośno śmieję. w 4 dni +55 wiosek :)
  13. Blejkoo

Ta druga linijka wypowiedzi to całe podsumowanie SPEED 100% :D
  14. Blejkoo

Czekaj Czekaj, a to nie tak że dyplomacją wygrywa Sobie światy. To że bijemy się z plemieniem mając 2.5 przewagę to chyba świadczy o nas dobrze że ustawiliśmy Sobie taką sytuacją a nie inną.
  15. Blejkoo

Nieobliczalni biją w ŁPK kolejną akcje ;)