Najnowsze treści autorstwa Blejkoo

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O kurcze black snow będzie miał ze mnie łacha. Jak ja to zniose? :/ Jestem przerażony jak bardzo bierzesz wszystko na poważnie to co tu się dzieję:) Dla twojego dobra kończę definitywnie jakiekolwiek dyskusje z Tobą, ja sie bawię żartuje a Tobie zaraz żylka pierdolnie . Mam nadzieję ze z...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Musiałem:D Sam sie prosiłeś:D
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    2 tyś na cele charytatywne to sytuacja win to win dla mnie , bez znaczenia co jest innego zawartego tam jest i jak bardzo mnie krzywdzi. No ale czego ja oczekuje... :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No w sumie prawda.... 2 tyś od rodziców to masz to gdzieś:) - Choć bardzo w to wątpie , pewnie jakoś spreparujesz ten dowód wpłaty :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież napisalem wyżej ze chcialem kupic a nie kupilem :D Tak sie podnieciłeś tym faktem że nie widzisz co sie dzieję. Normalnie jak Jeleń podczas rykowiska ślepy od podniecenia :P
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakie konto kupiłem ? I jakie odstąpiłem? Ciekawe historię o których sam nie wiem lecz chętnie się dowiem :p
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Multi blacka :o
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chcieć a kupić to różnica;p Słabe oferty były. 23 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    24 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    AHA. Najpierw sam chcesz podpisać taką umowę a gdy wiesz że twój czas jest policzony zaczynasz atakować kłamstwami i niedomówieniami. Strach pomyśleć co będzie za 24 dni :) No ale nic wytrzymam to dla dobra tej gry i społeczności:))
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    25 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie rozumiesz o co chodzi innym... Tak inne plemiona również tak robią choć w zdecydowanie mniejszej skali niż wy. Ale głównie chodzi o to że klarujecie się na plemie top 1 w Polsce , ile to światów nie wygraliście, jaką to macie zamkniętą ekipę że w sumie to juz wszystko na tej gierce...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    26 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten świat jubileuszowy potwierdza tylko że ta gra upadła i sie kończy. Prócz 1 wojny na tym swiecie apk vs witam to jakiś totalny cyrk XD. Na arkadii może poziomem przewyższają to co sie tu dzieję:D
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Do góry