Najnowsze treści autorstwa BlackDevilNS

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na tw stats spojrzales i okazalo sie ze jest tak jak napisałem? No patrz, rozumiem że dla kogoś kto zwykle kłamie to może być szok ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Słychać wycie? Znakomicie!
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale wiesz ze deffowac mozna tylko swoje plemię? A tylu nas przeskoczyło...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja ciebie tak chociaz nie z walki na froncie, byłem niedaleko ciebie na zastach (jak napisalem wiekszosc walki tam toczylem), bardziej horwax sie ze mna męczył chociaż tez pewnie nie wiedzial kto mu z zastow wioski zabiera i diodki wpuszcza :) Swoim kontem zaczalem przejmowac wioski dopiero pod...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ciesze sie że pomogłem, bawiliście mnie tam przez całą ta wojnę swoimi umiejętnościami (czy ich brakiem) więc super że w końcu mogłem się odwdzięczyć :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oczywiscie, PPU wojowało z WHO?, dostawalo na pysk bedac w przewazajacej koalicji (jako jedyne tak pokraczne plemie, em+tajemnica zjadaly Stefany, jutro jadlo jazde, tylko wielkie PPU dostawało na pizde). W tym momencie zdecydowaliscie sie oddac wiekszosc frontu madhatom (ktore tez gowno mogly...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiele można Brice zarzucić pewnie ale akurat strategię planowania świata ma nieźle opanowaną, czasem coś nie wyjdzie jak na 186 ale tam też przecież ak + bell byli w uprzywilejowanej sytuacji póki chodziło o dyplomatyczne planowanie, po prostu przegrali końcową wojnę. Nie wiem jak poprzednie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co ty pierdolisz xd dostaliscie na pizde od WHO? i uciekliscie jak szczury do madhat oddajac front ich frontowcom a nie wygraliscie swiat xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szczekaj dalej szczekaj a wioseczką się zaopiekuję <3
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Faktycznie lamusie, kiedy skończyłem grę na świecie i wioski byly bez opieki to pokazaliscie pełnię potencjalu xddd wczesniej trzymalem front poludniowy na 3 kontach w tym jednym zmiksowanym z wami na palace w odleglosci 35 min do godziny. Konto bylo zgruzowane a wielkie jutro nie potrafilo...
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przecież potencjał śmieci z jUTRA to okrągłe 0 więc co ty tu takimi liczbami operujesz?
  12. Dzień Dobry Misiaki

    A kto bierze na poważnie słowa hortexa? Juz 176 swiat pokazal ze jego skill konczy sie na braniu darm i ssaniu deffa z plemienia, co nie zapobiegało stracie wiosek ;)
  13. Dzień Dobry Misiaki

    To ze cos ci gdzies nie styka to akurat po postach widać :)
  14. Dzień Dobry Misiaki

    No hej cymbale ze wsi pod Warszawą
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Jak najbardziej, zamykamy świat w barwach Witam. Jakiś problem?
Do góry