Najnowsze treści autorstwa Biuro Informacji AT

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W bocie nie ma funkcji "rozpisz akcje" XD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dla maguf
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie wiem, gram w AoS3, tzn gram to dużo powiedziane, raczej się przyglądam jak was P chce w bambuko zrobić :>
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie no sprostuje, trzymam po prostu to konto, żeby brać od was zasty i pomóc bronić jak już P! wam wbije KOOOSE.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    :) @edit, po prostu bojem siem potensznych maguf i nie chcem siem zdradzać bombel
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Słabo wam wychodzi tasowanie :C
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jakimi magami? Wielki to Ty masz ewentualnie brzuszek wariacie. Magi to są maksymalnie na wysokości mojego pasa, a tam to wiesz, oblodzić możecie co najwyżej :>
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    zgodnie z ustawieniami świata hehe. Ale tak zupełnie bez śmiania to nabijanie się z chłopaka, że stracił 33 wsie pod naporem 5 członowego molocha? Chłopaki trochę więcej klasy, wydaje mi się, że stać was chociaż trochę :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Abstrahując od tematu, darcie łacha z jutra bo mieli x członów było modne, a magów to sie już nie tyra za granie na 5 plemion :>? No chyba, że to same darmy to trzeba to zgłosić do prokuratury
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie no Ci co tam maja niskie RA i RO to tylko hodowani na pozniej sa
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak kurwa my XD? Nikt od nas sie ze stefanami na nic nie układał
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Fajnie tam macie, nie zmieniajcie sie, przyjdziemy i nauczymy
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    kocham was no ale PoN został zerwany przez was, w sumie już w sobote, ale daliśmy wam szanse żebyście wywalili i rozebrali gagatka który był za to odpowiedzialny.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    nie no teraz czekam na rapki
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ja mam wszystkie komendy i nie widzę, żeby z tych wsi które podałeś coś wracało. Daj raporty to się przekonamy czy faktycznie ktoś od nas atakował. Bo na tą chwile to sram Ci do japy za pomówienia.
Do góry