Najnowsze treści autorstwa zlylos1

  1. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Fabcio mega fajna analiza wczoraj. Co do SPEED - mielismy przestuj maly bo sie do dzisiejszego uderzenia przygotowywalismy. Mysle najwieksza akcje serwera. Praktycznie wiekszosc kont byla zaangazowana w uderzenie. Bylo to troche rozproszone bo czesc poszla w KD, czesc w SKW i jeszcze jakies...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tu akurat masz rację. Ale jeżeli chodzi o radę to nie ma co na nich pluć. Zrobili w pizdu roboty,żebyśmy mieli fun z gry tak długo jak to możliwe. I z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za grę i chętnie zagram jeszcze raz z taką rada. Tylko faktycznie zostało nas za mało. Key i aos miało z 50...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Pisałem nie skrypty tylko programy do rozpisywania akcji ale w porównianiu z Plemiona-Planer to ja moge sobie moją robote do śmieci wsadzić. Skrypty są ogólno dostępne i dopuszczone do użytku i takich używamy nic więcej do gry nie jest potrzebne. Boty, które można kupić na rynku to chłam...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Policzyłem :) Po przejęciu wszystkiego co się rusza lub nie rusza na terenie MAG będzie 17000 wiosek. Natomiast w KEY i AOS już jest 21600 wiosek. Co za tym idzie, że żeby było równo 50/50 Key i Aos powinni oddać MAG 2300 wiosek. 1800 od KEY i 500 od AOS wtedy KEY z AOS sie zrówna. Czekamy na...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Po niecałych 2 tygodniach od ustalonej wstępnej granicy dobijaliśmy się do rady KEY i do Matika, że trzeba przestawić granicę bo ewidętnie widać róznicę. Sam policzyłem wioski i wyszło od razu, że będzie 56:44 po tej granicy. Można było to easy zmienić bo wioski były cały czas po stronie wroga...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Pisaliśmy do matika od miesiąca, żeby przesunąć granice a ten unikał odpowiedzi, nie odbierał telefonów. Pisaliśmy po graczach KEY, którzy próbowali załagodzić sytuacje ale wiedzieli dobrze, że matik wali w ciula i nic nie odda. A co do tego jakie były ustalenia. Na forum napisane od razu po...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Hej P! z ciekawosci czystej. Ile macie x mniej więcej łącznie od KEY i MAG na jutro ? Jakiś rekord może być xd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Klin z cofki ma nielimitowana ilosc prób do wbicia nawet w konkrętną milisekunde przy lekkim szczęściu. Co do wrzucenia ataków to odstęp 50ms jest przy odrobinie szczęścia i dobrym łączu możliwe. No a 100-150ms to za każdym razem taki odstęp do zrobienia przy dobrej wprawie i odpowiednim łączu...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wojna MAG vs. Jutro - garść statystyk: Oficjalna wojna + rozpoczęta przy stanie 7-0 dla MAG: Tutaj statystyki wojny z twstats: Strona: 1: Plemiona: MAG, MAGI, MAGIA, Magusy Strona: 2: Plemiona: JUTRO1, JUTRO2, JUTRO3, JUTRO4, JUTRO5 Timeframe: Od zawsze Wszystkie przejęcia: Strona 1: 392...
  10. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Nie dziala wiekszosc skryptow. Wezcie to ogarnijcie blagam ;) przyklad: skrypty od hermita - do obstaw, koperty, do fejkowania
Do góry