Najnowsze treści autorstwa Bielaczu

  1. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    pieje (hehe) do tego, że ciężko określić enki, ja sie o tukany pytam, bo musze miec w tabelce czy dogoniły marzycieli już
  2. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    to nie jest dobry moment na poruszanie roznic tukanów i niszczycieli xD lekka ptasia rewolucja nastąpiła, tzn lot nad kukułczym (tukanim) gniazdem
  3. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Czy tukany przegrały już kolejny świat?
  4. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tak naprawdę można to zarzucić każdemu, bo czy ness, czy kosa, czy enki trafiały na warzywa i nieaktywnych na frontach. Nie jest to realny argument w dyskursie
  5. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    inb4 możesz sobie sam sprawdzić. Nie ma wszystkiego w jednej wojnie, są lotki z plemion i migracje, więc nie wszystko się łapie zawsze, a pewnie są ludzie pilnujcy statystyk lepiej niz ja, temu pytam.
  6. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tukany to piszą sobie na messku, my sobie klikamy po swojemu. (to była ironia z tym mieszaniem nas, też wytłumaczę od razu, bo coś ciężko z wami od naszej ostatniej wymiany zdań)
  7. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ale ja pytam o statystyki a nie o analizę byku. Akcja akcji nierówna, to chyba oczywiste. Dla pewności, żebyś zle nic nie zrozumiał. Suche fakty, stosunek ra/ro i ile na +/- nic poza tym.
  8. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Btw zrobi ktoś mądrzejszy ode mnie statystyki akcji ness ze wczoraj i enek na hdz z dzisiaj? Bo ja nie umiem w statystykę
  9. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Prosze tukanów w to nie mieszać. Chyba, że porozmawiamy o azylu politycznym i 15 blachach dla tukanów, to sprzedajemy matkę od razu (ps nie mówcie muerte, że cos tutaj pisałem)
  10. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Akcja niszczycieli, to jak blacha marzycieli i tukanów. Każdy słyszał nikt nie widział ;D
  11. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie no sensei z nami od poczatku grał, już bez przesadnych teorii spiskowych bym prosił ;pp
  12. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jak tam wasze liczniki katapult? U mnie już ponad 1500 i wszystkie ustawione na plac, bo nie doczekam się już chyba ognia olimpijskiego
  13. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Czekam na kwitek mordo.
  14. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gram, czego nie można powiedzieć o tobie, więc na tym można zakończyć wymianę zdań ;p
  15. Bielaczu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    pomyliłeś światy mordo, tutaj jest forum 191 a nie arkadii 9 ;pp
Do góry