Najnowsze treści autorstwa Banda Rumunow

  1. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Knd po kosach tak wpierdol nie dostaje jak omerta która od początku świata nie była bita. Omerta to taki koń trojański
  2. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    O jak tam twoje lejde ? Widzę że tutaj też wpierdol a 1 kwietnia się już zbliża
  3. Banda Rumunow

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Dobra bo miałem gdzieś stary ale nie wiem czy aktualny
  4. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cpales ? 3/4 świata prawie mieliście. Było nie planować kosy póki się kogoś nie rozjebalo. Dostaliście karę a na walkę liczyliśmy po podziale 50/50. Tylko Rohan się złożył szybciej niż jak front był układany
  5. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież najpierw wy graliście w przewadze na P i Mejdej a że zjebaliscie dyplomację to nie nasza wina. A po tamtym sw był niedosyt 50/50 a rohan nie dowiózł
  6. Banda Rumunow

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Ja chciałem startować ale to jeszcze nie czas na grę jaka bym chciał ale myślę że w okolicach 220 będę chyba ruszał przypomnieć jak to się grało. Powodzenia
  7. Banda Rumunow

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    @Afrykański Czarodziej kumpel wygrywasz ?
  8. Banda Rumunow

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ale kibel w zeszłym tygodniu przepchalem to to samo
  9. Banda Rumunow

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nawet dziadek z alzheimer ma przebłyski
  10. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Rysiek wysil się teksty chyba ty nie są szczytem twoich możliwości. Wolałem jak mi mamę wzywasz. Odpowiedz wkoncu od kiedy razem jesteście tak się atencjonujesz na FO. Możesz kolegow wołać na FO bo nie dajecie rady.
  11. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pokaż jeszcze jakaś sztuczkę. Może być ta z przysiadem na butle od Vanisha co cię kociak nauczyl
  12. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Kiedyś na tym Foncie to i poziom był teraz to dwie takie pizdeczki się spotkają i ze sobą rozmawiają chociaż wszyscy mają ich w dupie
  13. Banda Rumunow

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja ? Ja jestem twoim fanem lubię pooglądać małpki w cyrku. Poskacz jeszcze pokaż jakąś sztuczkę.
Do góry