Najnowsze treści autorstwa *BBC*

  1. *BBC*

    Chyba w bierki<rotfl>

    Chyba w bierki<rotfl>
  2. *BBC*

    Coplayer

    Dzięki.
  3. *BBC*

    Coplayer

    Witam, chciałbym grać wspólnie z coplayerem na swoim koncie, czy są na to jakieś specjalne procedury? Na forum niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
  4. *BBC*

    Refleksje nad rangami na forum

    Pomysl calkiem spoko. Tylko - brzmi to dziwnie.. Sam nie wiem :P Wyeliminowalbym ten stopien, a podwyzszyl progi innych. :) A stare rangi brzmia.. dziecinnie. :) I jak wspomnial Przemo, moga byc rozumiane roznie. Kazdy ma inna ocenie co do kazdej z jednostek.. :P
  5. *BBC*

    Wersja 6.0

    nie tylko IP mozna wysledzic usera :P :D sposobow jest wiele :P nawet i na zminne IP :P
  6. *BBC*

    Wersja 6.0

    im starszy.. tym mniejsz lagi.. tak z moich obserwacji. :) na nowych.. to juz inna bajka :P owszem, jesli wszytsko stoi na jednym.. to wtedy calkowita lipa.. nie ma zadnego zaczepienia do tego, zeby powstaly 2 swiaty o identycznych ustawieniach.. skoro i tak bedzie to na jednym serwerze. ale...
  7. *BBC*

    Wersja 6.0

    Masterpablo obecnie gram na 37.. i lagi tam dalj sie zdarzaja.. chwilowe, bo chwilowe - ale sa. a przynajmniej u mnie takie sa :D nie wiem jak u innych.. :P odnosnie tego, czy kazdy swiat stoi na innym serwerze, nie wiem.. pytanie do administracji, ale patrzac na to, ze im swiat starszy, tym...
  8. *BBC*

    Wersja 6.0

    na ilu swiatach grasz? grasz na jakims nowym i starszym? :) zauwaz jedna sprawe, ze po jakims czasie na swiecie.. im bardziej liczba osob topnieje, tym rzadzej zdazaja sie lagi.. :) na s17 od bardzo dlugiego czasu nie lapalem lagow.. na s37 zdarza sie to dosc czesto, ale nie az tak jak w chwili...
  9. *BBC*

    Wersja 6.0

    Panie (bo i takie tu sa) i Panowie.. wybaczcie, ale wiekszosc postow tu to tylko narzekania.. bo to.. bo tamto.. sorry, ale wiekszosc "usprawnien" nie jest po to by nam zaszkodzic.. poczatkowo wszyscy narzekali, ze to smieszne "ulepszenie" a teraz nagle okazuje sie ze jednak.. trzeba wyprubowac...
  10. *BBC*

    Wersja 6.0

    no wlasnie.. nie ma co narzekac na wyrost.. kto wie, moze bedzie to krok by jakos "uprzyjenic" gre :) wejdzie w "zycie" - wtedy sie oceni.. :P nula22 co do mapki.. owszem, czasem bylo to malo wyrazne :/ zlewalo sie strasznie.. zobaczymy jak to bedzie teraz wygladalo :) a i coraz wiecej osob...
  11. *BBC*

    Wersja 6.0

    co do KP.. wiesz, jakos jednak trzeba miec $$ na wszytsko.. servery.. programisci.. itd.. to kosztuje.. wiele "udogodnien".. "pracuje na siebie".. mozna tak powiedziec.. przynajmniej ja tak mysle.. :P :) ale nie tylko dla urzytkownikow KP pojawiaja sie dosc ciekawe opcje.. dla mnie to jest...
  12. *BBC*

    Wersja 6.0

    na 37 tez gram, ale tez na 17.. co do zmian - nawet jak gra sie juz jakis czas do nowosci tez da sie przyzywczaic. nawet do tych bardzo.. drastycznych :P
  13. *BBC*

    Wersja 6.0

    a ile juz razy takie zmiany wchodzily w zycie w trakcie gry? gram od prawie 2 lat.. i zmian juz pare bylo.. zawsze bylo, ze "to jest bee.. fee.. i w ogole zle" a pozniej ludzie sie przywyczaili i graja dalej..
  14. *BBC*

    Wersja 6.0

    no wlasnie.. ciekawe na jakich swiatach to zostanie wprowadzone.. :) jednak sadzac po tych slowach... dotyczy to wszytskich swiatow - ogolnie plemion. :) ale moge sie mylic :P
  15. *BBC*

    Wersja 6.0

    zmiany zmianami.. czasem sa potrzebne, czasem sa zbedne.. :) niektorych sie nie uniknie, nad innymi mozna dyskutowac.. co do nowej wersji.. nie jest to do konca jasne - jak to ma wygladac.. ale coz, okaze sie.. moze byc to "zabawka" dla niektorych, ale innym znow ratowac tylki.. :) zabawka...
Do góry