Najnowsze treści autorstwa fopa

  1. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Przecież nie muszę zagłębiać się w te żenujące dyskusje do samego dna żeby móc je ocenić. Ludzie tu nie śledzą tych dyskusji od deski do deski, wpadają tu z doskoku i myślisz, że jak widzą Twoje głupkowate teksty obrażające kogoś życie prywatne to co myślą? Że jesteś super? Szczerze wątpię.
  2. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Nie wiem jaką masz wiedzę na temat branży, ale jeśli już naśmiewasz się z tego, że ktoś jest lakiernikiem to musisz mało wiedzieć - sam nim nie jestem żeby nie było, ale nie jestem takim dnem intelektualnym żeby cisnąć bekę z ludzi, którzy mają fach w ręku i to nie byle jaki, a dodatkowo tak...
  3. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Zaskakujące, że siedząc tu padło coś takiego od Ciebie. Przecież tu się aż wylewa od głupot.
  4. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Black jest to Twoja wina, bo tak się tu wykreowałeś :)
  5. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    @Bl-ack sno-w weź pigułe.
  6. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Zauważyłem, ponoć można to leczyć.
  7. fopa

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    @Bl-ack sno-w miałeś takie śmieszne widzimi się wpisując mnie tam? :D Czy masz jakieś konkretne argumenty, które mógłbyś tu przedłożyć argumentując swoją decyzję? Zakładam jednak, że po prostu farmazon jesteś :P
  8. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Musisz mieć przytłaczająco wielkie biorąc pod uwagę to, że tracisz tu tyle czasu przepychając się z ludźmi na forum, których nawet nie znasz. Tyrali Cię tak za młodu w szkole, srali Ci do plecaka, kradli kanapki. Teraz Ty jak rycerz na białym koniu rozpocząłeś krucjatę randomowych ludzi na...
  9. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A jest taka kolejka do jebania Blacka? Ok już się ustawiam, będę krzyczeć z jej końca.
  10. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Każdy wiedział, że chodziło mu o WYŁADOWAĆ :) Ty musiałeś wyjść przed szereg jako ten GUPI, swoją drogą nie pierwszy raz.
  11. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co tam ciekawego się tu dzieje?
  12. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Darma to darma, takie tłumaczenia zostaw sobie na rozmowy z wielkim @kmic .
  13. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Słychać trzask pękającej dupy.
  14. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale tu spokój.
  15. fopa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pierdolisz, mam większą łapę.
Do góry