Najnowsze treści autorstwa Ania Emil Czarek Rafał

  1. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To mi wystarczy
  2. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Komu teraz Black liże dupe po kompromitacji witam
  3. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam Niby bez skazitelne plemię a najwięcej banów ale typowe
  4. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Widzę że nie potrafisz odpisać na moje zarzuty tylko wytykać mi błędy ortograficzne w niektórych słowach oraz wypisywać że płacze iż nie dostałem dopisany do listy. Klasyczny brak inteligencji. Klasyczny idiotyzm. Dlatego lecę dalej żyć bo nie doczekam się odpowiedzi a ty siedź te 10h tutaj pa
  5. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    A co się stało bo w sumie ja to od 1,5 roku nie grałem prawie. Wróciłem teraz na ostatni świat ale gramy osobno
  6. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    A jak zobaczyłem że lizesz dupę jutrzakom to pierdolnąłem śmiechem
  7. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Gdyby nie Emil który wysłał mi ssa że go oznaczyłeś nawet bym nie wszedł tutaj do tak mało interesującego tematu na forum.
  8. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    I widzisz tutaj się różnimy. Ja wejdę raz na dwa tygodnie poczytam po śmieje się z nerdów tracących życie na pisanie tutaj. A ty właśnie jesteś tą osobą z którą większość się śmieje - owszem idę dalej czytać książki które przynoszą wiedzę i jeżeli się ją wykorzysta pozwalają żyć na dobrym...
  9. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Lepszy trzepak niż osoby których nigdy nie zobaczysz w cztery oczy es
  10. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Jakiego normalnego gracza interesuje opinia takiego klauna jak ty. Po prostu można tutaj zobaczyć jak z biegiem czasu zmienia się twoja opinia o różnych osobistościach. Zapomniałeś chyba co niektóre osoby zrobiły kiedyś i lizesz im dupsko dla poklasku. Zapomniałeś jakim strażnikiem byłeś. Z...
  11. Ania Emil Czarek Rafał

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    O kurwa ale chorągiewka. Jebał jutro teraz ich stawia do neutralnych. Śmiech i zażenowanie. Tyle mogę powiedzieć. Staczasz się w odmęty odbytu obsmarowany kałem aż do bębenków
  12. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Twoja historia mnie urzekła. Wręcz wzruszyła. Dlatego pójdę się teraz wysrac
  13. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień 567 czekania az choriel wpłaci kasę na schornisko
  14. Ania Emil Czarek Rafał

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja to mam wgl bekę że ktoś Choriela na koncie trzyma. Aero wszystko sam robił a trzymał go nie wiem po co. Teraz w trójkę na koncie i znowu nic nie robi
Do góry