Najnowsze treści autorstwa WODNY SABAT

  1. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    przecież landryna to się równo z Filipem kasuje albo przed xD
  2. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Co jak co ale teraz to muszę się zgodzić z Morfusem ma chłopak racje trd to szczochy
  3. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ALE KOX DOWODY te dowody jedyne kogo złomują to ciebie imbecylu xD
  4. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie to te trd to kurwa niezłe Ścierwisko xDDD rozbierają randomowych graczy wciskając im że są kretami xDDDDDDDDDD teraz to już niezła imba tam się dzieje, psycha nie ziemii xD Jaja to będą na końcu, jak się okaże że nie było żadnego kreta tylko trd jest po prostu chujowe, ciekawe jakie wtedy...
  5. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    PRZEWIDUJE PRZYSZŁOŚĆ nic się nie zmieni
  6. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    dzbanie jebany, nigdzie nie napisałem że darm nie wpierdalam więc o jakiej hipokryzji tutaj pierdolisz. ja tylko zaznaczyłem że jesteś gównem który nic nie robi a się opisuje za niewiadomo kogo,.
  7. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ale ty jesteś tego świadomy uposiu, że jeszcze 2 tygodnie temu Chudes chciał się ze mną ugadać 3vs1 na rohany xD
  8. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    twoja hipokryzja siadła mi na psychę i cię gościu przez to nie trawię :) to po pierwsze, po drugie ty nic nie potrafisz chłopie tylko przejmować darmy po kosiarzach i swoich ludziach z plemienia (tak jak to było w varzyfkach) albo przeciwników naszych na plecach którzy Ci wioski oddają xD
  9. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    BOLĄ CIĘ POTĘŻNE STEFAŃSKIE ROHANY CO? wciskaj kasacje i pakuj się na następny świat razem z tym zjebem wniebo
  10. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ty jesteś niesamowitym zjebem xD gdy rohan waliło konia i zjadało obrzeża, to razem z elitą nas biliście z dwóch stron więc wtedy była walka 2vs1. spakować to ci mogę kanapki do szkoły, i ktoś inny się może pakować na arkadię. zdradzę Ci to przygłupie : TY powiedz mi co zmieniło wam w walce na...
  11. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Już są wymówki xD BO PROPROCJE BO ŁEE BO ŁEEE, jak walili 2vs1 na stefany to nic o proporcjach nie krzyczeli :) Stan Psychy TRD jakoś około 3/10 jeszcze jedna akcja rohan i trd może pakować walizę :P
  12. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ale piecze piecze.
  13. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    trd (specjalnie z małej) Jaki stan psychy? od 0-10?
  14. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Rohan zajęte złomowaniem trd. tak jak stefany złomowaniem elity
  15. WODNY SABAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Leci nieopłacona pizza i tona węgla
Do góry