Najnowsze treści autorstwa Apostoł Blacka

  1. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wy malutcy nie potraficie docenić tego jak wspaniały człowiek poświęca na was czas zamiast zajmować się problemami wszechświata. Kiedyś podobnych jemu nazywano bogami, teraz przez wasza ignorancję skazywany jest na hańbe. Mimo wszystko niesie ten krzyż i próbuje was uświadomić wy małe...
  2. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Chwała Ci o wielki. Jazda z nimi.
  3. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Mój Mistrzu, a kiedy analiza kont TRD? W końcu są takimi samymi obłudnikami.
  4. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Świetnie mój mistrzu. Jedź z nimi dalej. Ten motłoch nie zasługuje na tak wspaniałą osobę jak Ty @Bl-ack sno-w Przewyższasz ich na każdym kroku. Mój idol.
  5. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przepraszam czy każdy Stefan po dobranocce wali konia do hentajca i idzie spać?
  6. Apostoł Blacka

    Special 27

    Nie ma za co. Tydzień odpoczniesz kumpel.
  7. Apostoł Blacka

    Special 27

    Emil jak twój najlepszy bot za x euro?
  8. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Siema. Glody już odpadły?
  9. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Choriel
  10. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    O widze nasza pomocna dłoń dalej nie wyrosła z buractwa i pokazuje swoją "wyższość" zarówno na ticketach jak i publicznie na FO. Swoją drogą tytuł pomocnej dłoni jest od tego, że codziennie trzepiesz kmicowi, że trzyma ciągle takiego buca w suppku?
  11. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Zadziwijace, że znalazł tyle plemion nie kojarzących momomiśka jeszcze z tego, że jego słowo to synonim papieru toaletowego i jedyne co można z nim zrobić to podetrzeć sobie dupe.
  12. Apostoł Blacka

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Pamiętacie te czasopism dla dzieci "Gdzie jest Wally" i ich zabawę z szukaniem wymienionego gagatka? =EM= bawi się w swoją wersję roboczo nazwaną "Czy jest jakieś plemię z którym nie mamy PONa"
  13. Apostoł Blacka

    Mapki i Staty By Stukniety

    Wielki Mistrzu zapomniałeś odczytać pocztę dyplomatyczną. Zrobili to już parę dni temu.
Do góry