Najnowsze treści autorstwa PoProstuAndrzej

  1. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra. Już troszkę czasu mineło, a wiec ... Bonus Motywacja 0 Bonus Architektura 4 ( nie można użyć bo trzeba jeden motywacja) Ogólnie już na fortunie postawiłem, że teraz wejdzie Instrukcja, a później Perswazja. Także może w plemiona nic nie ugram ale zarobię :D Ten zjeb co system losowania...
  2. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie ma to jak mieć 13 lvl rycka i 0 surka oraz 3x architektorę której nie można użyć przez brak choćby jednego do surka :D Rozumiem, że włodarze gry nie lubą Andrzejka ale aż tak ? :D
  3. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dokładnie bardzo słaba. Wystarczy ułożyć 8 plemion odpowiednio pod jeden front gdzie 10% wrzucasz na front, a kolejne 90 ich obstawia. Dodatkowo masz X x więcej offów. Wszyscy wiedzą jak to jest ale udają, że tak nie jest. Nigdy już w tą grę nie będzie zdrowej rywalizacji na etapie wstępnym.
  4. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli chodzi o te masówki to co się komu dziwić? Jeśli by się zebrało najlepszy skład na świecie i grało jednym plemieniem to i tak bez szans jak inni zrobią 8 plemion i podpiszą się z kolejnymi masowymi plemionami. Tutaj już dawno umiejętności zeszły na drugi plan bo najpierw trzeba się jakoś...
  5. PoProstuAndrzej

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jestem jak coś :D Gdybyście czegoś nie wiedzieli to pytać bo po to tutaj jestem.
  6. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Muszę Ci wyjaśnić po kolei? Czy sam dojdziesz do tego, że jak słowa spływają to nie chodzi o to czy się pocę czy nie. :D Dobra ostatnia odpowiedź, a Ty sobie dalej składaj zdania jak chcesz :D
  7. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dobry sarkazm. Widać, że musisz atakować aby czuć się ważny. Nie znam Cię i Twoje słowa spływają po mnie jak woda z dachu :D
  8. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Troszkę kultury by nie zaszkodziło. Chciaż rozumiem, że probujesz dostosować się do poziomu forum :D
  9. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ty zamikłeś może dlatego, że racji nie miałeś. Pamiętam coś o PON czy sojuszy Elite ze Stefanami pisałeś :D Black dobra duszyczka ale tym razem nie trafiłeś :D
  10. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dobre. Czyli jak Rohan w Was wpadnie z dnia na dzień bo stwierdzi, że Stefany zainteresowane jego wioskami to będzie OK? :D
  11. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jeśli okienko działa po rozpoczęciu meczu (jak napisałem po 1 minucie) to tak. Przyznaję się. To taki transfer :D Do czego jeszcze się przyznać? Bo szczerze uważam, że większośc ludzi z Elite pokazało klase po "transferze" :D
  12. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Grubo fantazja Cię wypchnęła ale jak już poleciałeś z plemion do piłki nożnej to zapomniałeś dodać, że 5 z 11 Włochów przeszło po 1 minucie do Grecji dlatego wygrała, a z tej "Francji" już nikt nie przejdzie :D
  13. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Cisza jak w kostnicy. Co prawda Nasz koniec jest bliski ale też bliska jest ostateczna Walka :D Stefany vs Rohan. W końcu Stefanik będą mogły poczuć się jak Elite przez długi czas. Coś czuje, że będzie wygladała ta walka jak walec, który rozjeżdza małe robaczki i nawet o tym nie wie :D
  14. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie zwracam na to uwagi bo od 2 miesięcy mi to stefany nabijają.
  15. PoProstuAndrzej

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wstyd mi jest, że pewnie przegram ze stefanami bo jak Rohan wciagnie tdr to nie zostawi Nam szans. Będzie nas wtedy pewnie 5x mniej ale to nic. Wiem i tak, że w ostatecznej rozgrywce zwycięży Rohan, a najbardziej mi jest wstyd, że grałem w Klasyku ale nie mam pretensji do ludzi z tego plemienia...
Do góry