Najnowsze treści autorstwa Alicjusz.

  1. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam serdecznie na tym prestiżowym, jubileuszowym świecie i życzę Nam wszystkim, żeby był Naszym ostatnim
  2. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    klasa!
  3. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Czyli jak przechodziłam z klasyków, do wygów, to przeszłam na stronę, która wygrywa? A ja myślałam, że zmieniłam dużą koalicję na plemię 1 człon, który nie miał prawa wygrywać z taką masą. Ale Ciebie nie przegadam, musiałabym zamiast faktów i logicznej argumentacji stosować obelgi i słownictwo...
  4. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Moim plemieniem były Buczki. Po rozpadzie w kole fortuny wylosowałam Klasyk. A w związku z tym, że przywykłam do pewnych standardów, do których w tamtym momencie klasykowi było daleko, to się stamtąd ewakuowałam. Wygi były moim wyborem i było fajnie, mimo tego, że wojna z klasyk, wypowiedzenie z...
  5. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    w Krasnalach mnie jeszcze nie było!
  6. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Typowy sabotażysta! :D
  7. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To mało widziałeś. Co nie zmienia faktu, że Mirek nam się ładnie odkleił :)
  8. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Lekko, dzisiaj jeszcze spokój, bo chyba wszyscy odpoczywają po koncertach Beyonce
  9. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Piotrek piszesz tak, jakby plemiona znikały z mapy będąc przejmowane do ostatniej wioski, a oboje wiemy, że tak to raczej nie wygląda. Ale kumam Twój tok rozumowania! Na początku byłam w Twoim teamie, ale teraz #teamsky
  10. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Fatalnie, brzmi jakby duch Buczka nad tym czuwał i zepsuł plany planowaną kosą
  11. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale jaka kosa planowana od tygodni? Trwał okres wypowiedzenia i zostały 3 dni do jego końca. Mało się znam, ale chyba lepsza byłaby taka kosa z zaskoczenia, a nie kiedy teoretycznie klasyk powinien mieć już ustawiony front pod przyszłą wojnę. A że nie miał, to inna sprawa. Dlatego może Elite...
  12. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Klasyki przykro mi, że usunęliście moje pożegnanie. Waszym graczom należało się kilka słów wyjaśnienia. Ale rozumiem Was, nie każdego stać na przyznanie, że się zawaliło. Usunięcie posta jest o wiele łatwiejsze.
  13. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przyjmuję. Połowa nie wie co się na świecie dzieje, dlatego spodziewam się, że do Stefanów/innych plemion trafią tylko ich wioski
  14. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Trzeba było mówić wcześniej, zrobiłabym transparent i zebrała komitet powitalny i jednocześnie pożegnalny, żeby miejscówki dobrej nie niepokoić. @Kanarinios. pewnie też chciałby poznać fana.
  15. Alicjusz.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    YaqbC, a przepraszam, Buczek* uj nie dyplomata :( ale załatwił zapkę nie tylko sobie, więc nadal Buczek szef.
Do góry