Najnowsze treści autorstwa Adominos

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mam pretensji :) po prostu boleję nad tym że ludzie się oszukują i nie grają fair-play :) wiem że ten świat tak wygląda, w sensie nie tylko plemiona ale całe życie, po prostu mi się to nie podoba i wyrażam opinie :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy. Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :) Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brawo speed kolejna brawurowa akcja! Kurwa ależ ta gra zeszła na psy. I pomyśleć że kiedyś Was podziwiałem
  5. Mapa Maj 2025 by KACZELNIK

    ee my tam go nie lubimy
  6. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    A znacie plemię *GU*? Dziwnym trafem ich założyciel najpierw rekrutował na terenie sojusznika, WYGI, potem przerzucił kilku speedów zbijając poparcie w wioskach koło siebie, a teraz już siedzi w speedach XD WhySoSerious? x Tosiek To nie legendarne plemię, tylko Le'dej darme plemię.... Po świecie...
  7. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    No cóż, założyciel *GU* WhySoSerious? x Tosiek aktualnie już w speedach siedzi ;) wbił nam piękną koskę rekrutując na naszym terenie, a następnie zbijając popa na barbach koło siebie żeby przerzucić speedów na plecy :)
  8. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    W P!, Potem poszedłem do TypowyMirekHandlarz na coopa :)
  9. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Tak, z nimi właśnie trzymaliśmy front na północnym zachodzie. Ale walczyli długo w zasadzie dlatego że na północy się z nimi nie biliśmy, wszystko co miało plemię szło na południe przez kilka miesięcy żeby się wbić na obrzeża. Gdy się udało, to Legends Już szybko padło. A front utrzymaliśmy tak...
  10. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Całe plemię biło na południe żeby się przebić do obrzeży, a my utrzymywaliśmy północ. Pół roku trwało zanim się przebiliśmy :D
  11. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Playerboy! na 137 (chyba) wygrało świat startując z centrum. Ale to był taki sajgon że z sąsiadami mieliśmy po 4 budziki co nocy na froncie, dramat
  12. Moja analiza

    Rooobeeert pamiętam Cię! Czy myśmy Cię przypadkiem z pomostkiem nie zjechaliśmy na świecie z głodami? Kopę lat!
  13. Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Niech Ci gruby zawsze zbija popa o 35, niech w walce szczęście wynosi 25%, niech Twój rycerz znajdzie manuskrypty jakich pragniesz, dziękujemy!
  14. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kładłem się spać koło 1, smutny bez analizy, wstałem o 7 jeszcze smutniejszy, bo rano również jej nie było :(
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No zamierzam, fajnie przeczytać analizę czy zobaczyć mapkę, ale chyba sobie odpuszczę inne tematy
Do góry