Najnowsze treści autorstwa adekkolt1

  1. Dyskusja

    Idąc Twoim tokiem rozumowania nie poszedłem do wroga, bo z nimi nie walczyłem.
  2. Dyskusja

    A jak mam Ciebie tam liczyć, że dostałeś drugą szansę, bo zmieniłeś strony? xD Ciesz się, że support ma gdzieś pushing, bo już byś tu nie grał.
  3. Dyskusja

    Na obu światach grałem dłużej od Ciebie, zresztą sam wyjąłeś na tapetę temat, który nie ma nic do A9. No chyba, że prowadzicie brudną politykę skierowaną w obrażanie ludzi z przeciwnej strony, ale żeby takie rzeczy robić w gierce komputerowej? No nie, to nie może być prawda.
  4. Dyskusja

    wciąż lepiej od Ciebie
  5. Dyskusja

    nie dziękuj, bo tylko tak jesteście w stanie coś przejąć
  6. Dyskusja

    Wasze fantazje tylko świadczą o tym kim jesteście. Jak was bawi taka tematyka to cóż...., ale dzielcie się nią między sobą i nie szerzcie tego typu tematyki na forum publicznym. Nie ma tutaj weryfikacji wiekowej.
  7. Dyskusja

    I po co szerzysz nieprawdziwe informacje, tak ciężko normalnie grać Ci w grę? Za to gracz KRP piszący do mnie żebym cofnął wysłany na niego atak to normalność.
  8. Dyskusja

    spoko @Piękniś rozumiem, reszta to przedłużenie Twojego *** dlatego mówiąc, że Ty to masz na myśli was wszystkich. Fajną macie tam zabawę wieczorami.
  9. Dyskusja

    jak chcesz 1vs1 to bez problemu mogę się zburzyć do Twojego poziomu, ale jak masz zamiar ze mną walczyć jako jeden z wielu dokładając karety to nie pisz, że ad ,,Ty' to zrobisz xD Wiem jakie masz podejście do innych, ale chociaż uszanuj ich fatygę.
  10. Dyskusja

    A co @Piękniś znowu będziesz unikał walki i nasyłał na mnie swoje pionki? Przykre.... Jak już wyszedłeś przed szereg to może byś o sobie opowiedział, o Twoich 2 członach plemienia, gdzie miały grać wyłącznie osoby, które już z wami grały wcześniej, o tym jak rozpowiadałeś, że rzekomo jestem...
  11. Dyskusja

    Dobrze, że się pomiarkowali. @PsieŚcięgnoAchillesa nie udawaj, że nie wiesz czym jest pushing xD
  12. Dyskusja

    Chętnie bym poznał liczbę waszych darm xD Bo widzę, że lubisz cyferki, a jakoś o tym nie piszesz. A jak ktoś jest nieaktywny to, co nie może dostać loty, bo idą jakieś ataki? Bądźmy poważni
  13. Dyskusja

    Niemniej są stroną konfliktu, gdzie również nastąpiły przejęcia w tym okresie. Dlatego jak chcesz wstawiać rzetelne informacje to proszę abyś zamieszczał wszystkie dane nawet, jeżeli dotyczą one ,,kupionych piesków na smyczy". A jeżeli czegoś nie uwzględniasz to chyba warto by było wspomnieć...
  14. Dyskusja

    Ale dlaczego nie załączysz wszystkich plemion/członów/piesków walczących po waszej stronie, a wrzucasz do jednego worka plemiona przeciwne, które nie są ze sobą w sojuszu i nie współpracują?
  15. Poradnik świat farma 187

    Żeby farmić musisz jak najszybciej zrobić lekkich kawalerzystów, bo to najlepsza jednostka do farmienia. Następnie farmisz nimi non stop, gdy nie chce Ci się klikać ręcznie lub masz już ich sporo to odpalasz Asystyneta (AF) i z panelu klikasz, co 20 czy ile tam chcesz minut do najbliższych...
Do góry