Najnowsze treści autorstwa Addii105

  1. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kanarku grą bym tego nie nazwał,,po Clasicu w sumie to tak klikam "domki",od tak bo lubię czasem popisać na czacie albo na forum zajrzeć i od tak sobie pogadać choćby z takimi graczami jak Ty.Nie wiem ale do końca odciąć od tej gry jakoś się nie potrafię:)
  2. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Fabciu ale tu spamu ci narobiliśmy, naszło nas na wspominki,wybacz proszę,ale wiesz jak to jest jak "stare pryki" się spotkają to czasem miło powspominać i sam musisz przyznać że ta dyskusja która tu się wywiązała ma w sobie coś sentymentalnego bo o dziwo nikt się tu nie obraża i nie używa...
  3. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Właśnie dla tego doceniam twój wkład ,wysiłek i poświęcony czas na rozpisanie,często ludzie nie doceniają wkładu Kordynatorów bo to trudna robota ,tak jak piszesz parę lat temu trzeba było poświęcić sporo czasu na rozpracowanie przeciwnika a efekt często nie był taki jak zakładaliśmy. Czasu nikt...
  4. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Kanarinios. akcje rozpisane przez Ciebie były naprawdę dobre a chyba nie ma większej pochwały niż docenienie roboty przez osobę stojącą po drugiej stronie barykady.Szkoda że to wszystko się tak skończyło w tak beznadziejny sposób.
  5. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kanarku nie bądz złośliwy:)Akurat Ciebie cenię za robotę jaką robiłeś jako KO na 150 więc ta złośliwość z twojej strony nie jest konieczna:)
  6. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    damian trochę czasu mineło już od tego świata ale cieszę się że dobrze się czułeś i odnalazłeś w Plemieniu Wariat.Choć chyba to już raczej zamknięty projekt,są jeszcze wariaci jako Plemie ale to już zupełnie inna ekipa pozostała tylko nazwa i może kilkanaście osób ze "starego"składu" .Rada...
  7. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A to tego nie wiedziałem że Speed też wygrali wszystkie trzy kombinacje.Człowiek ciągle czegoś nowego się dowiaduje.Dziękuję za odpowiedz.
  8. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Dziękuję Kanarku za przypomnienie.
  9. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    SSS to chyba jedyne Plemię które wygrało światy ze wszystkimi możliwymi "opcjami" tzn,z farmą,bez farmy,ograniczoną itd i nie pamiętam czy to były tylko "bez giełdowe" czy też z giełdą PP
  10. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    damian1819 Nie wiem ile światów wygrały Oj-ki ale grałem na Clasicu w Wariatach i tam trzy Plemiona mianowicie Oj,Sezamki i Wariat wymięszani z inymi wylądowali w centrum świata,grało tam też Plemię Speed (nie w centrum, w sumie to odsunięci na wschód z dostępem do Obrzeży) i to był pokaz jak...
  11. Addii105

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A dlaczego było takie śmieszne?I po pierwsze nikt nie rozwiązał Wariatów tylko doprecyzujmy. Wiliam rozwiązał drugi człon Plemienia Wariat gdzie dostał prawa od Karzełka bo nie wszyscy chcieli się dogadywać z Pilosami,wtedy jeszcze dobrze układała się współpraca z PPK i pierwszy człon gdzie...
  12. Addii105

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie mieszaj proszę Wariatów w to co się wczoraj wydarzyło bo to nie ma sensu,fuzja małego Plemienia jednoczłonowego z Plemieniem 2 członowym jakim jest Wariat nie zmienia tak bardzo sytuacji naśwecie tak jak Fuzja TRD z MC które praktycznie od początku świata były w topce. PS.Nie mam nic do TRD...
  13. Addii105

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dziwny ten Rycerz w wiosce broniącej,przygotowany pod budowę deffa a w wiosce off.
  14. Addii105

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    A Ja uważałem Cię za Przyjaciela Chorielku,teraz jest mi smutno i to przez kogo.Przez CIEBIE
  15. Addii105

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Panowie z TRD u was w tym kotle chyba nie jest tak zle:)
Do góry