Najnowsze treści autorstwa 5gramTHC

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Więc nie nagiąłbym dużo prawdy jakbym powiedział że Sabat to Ty- skoro ludzie się zmieniają i każdy świat inna historia ale zawsze Ty jesteś w roli krupiera tych wiosek. Za wyjątkiem 152 jak już ustaliliśmy. Więc tym bardziej utrzymam się przy stanowisku że szkoda.. ;) Troszkę nietaktowne ze...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Mi się Sabat kojarzy z Tobą od zawsze- chyba nawet na 91 z Wami startowałem, a że Sabat jest tu na pewno pretendentem do wygrania więc Cię umieściłem :) Nawet jak nie zarządzasz to siłę głosu tam masz na pewno największą jak już się odezwiesz. To szkoda że oddałeś stery, skoro wcześniej plemię...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Nie, szkoła na tvp przynajmniej jest źródłem memów
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

No nie wiem czy jak frajer jak 2 miechy prawie nie mogliście mnie rozebrać z 4 wiosek :D A byłem w centrum Was i ataki miałem co chwilę. Po prostu ja nie gram z takimi ciotami jak Ty, chorągiewkami i bezmózgami- dlatego odmówiłem wspólnej gry i wolałem paść sam ;d Snow Ty jesteś człowiekiem...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

nie, jesteś zwykłym debilem którego już tu teoretycznie nie powinno być jak skończył grę i zarzekał się że więcej nie napisze nic na fo- a kilka stron wcześniej wyzywałeś gościa od hipokrytów i kłamców bo też skończył i mówił że już tu nie wróci, a jednak wrócił XD Kwintesencja umysłu snowa
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Wiem Ciulusek, znam przyczynę oraz skutek i wiem że to się nie zmieni bo nawet jeśli 3 ekipy wystartowałyby 1/2 człony bez dyplo ustalonego przed i bez darm. To i tak znalazłyby się 3 pozostałe które wbiłyby po 6 członów i z darmami. Ale uwierz mi że jakby taki Bulwa, Ochrona, Ty, Key tak...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Nie porównuj dobrych graczy z darmami do randomów z darmami ;) to tak jakby żołnierza wyposażyć w najwyższej jakości broń i baletnicę.. Żołnierz zrobi z tego użytek a baletnica pewnie sama sobie krzywdę. Poziom spada i będzie spadał przez takie twory jak Sabat, TW, KORONA i inne ' giganty '...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

I po co im podpowiadasz ;o
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Snow najpierw zrobił z siebie idiotę ładnie ciągnąc pony za sobą na dno, a po upadku pony doczepił swoje pasożytnicze ja do głodów i tutaj im wytwarza negatywną aurę ;d A swoje 0 pojęcie o tej grze udowodniłeś już na starcie wychwalając pony pod niebiosa i pretendenta do wygrania, już wcześniej...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Nie no, oczywiście że można.. Po prostu wyczułem w Twoich słowach troszkę wazeliny a że forum nudne to poruszyłem ciut :)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Dla mnie każdy kto się umawia/ proponuje spotkania w realu z powodu jakiejś spinki w gierce to mentalne dno i fizyczne prawdopodobnie też, nie zmienisz mojego zdania
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

na 50 stron fo już druga akcja gdzie padają argumenty o walce na pięści :D Plemiona powinny jakąś sekcję mma otworzyć
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ten mem jest tak nieadekwatny do sytuacji xD Po pierwszej akcji jeszcze jakoś by pasował. Ale teraz to..
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Eh tyle chłopów na forum to i rozmowa niskolotna
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Akurat post surfera od 2 akapitu jest bardzo w punkt